Προς το περιεχόμενο

Προγραμματα Fax απο PC


Tasos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γνωριζει κανεις κανενα προγραμμα εκτος του γνωστου winfax για αποστολη fax απο pc ;<BR>Με ενδιαφερει κυριως να ειναι μικρο και ευχρηστο γιατι το winfax αν και ειναι αρκετα λειτουργικο δε φημιζεται για τα υπολοιπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και νομίζω ότι κάνεις λάθος για το WinFax <A HREF="http://winfiles.cnet.com/apps/98/fax.html" TARGET=_blank>εδώ</A> θα βρεις μερικά μικρά προγράμματα.Δεν μπορώ να προτείνω κάποιο γιατί απλά χρησιμοποιώ το WinFax.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ χρησημοποιώ το windows messaging και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.<BR>Γιατί να κατεβάσω άλλο αφού είναι ήδη εγκατεστημένο στα windows και κάνει την δουλειά του<BR>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς Δημητρη : <BR>Καλο το windows messaging βρε παιδι αλλα αρχαιο. Εχω να το δω απο τα windows 95 !!!<BR>Παντως δουλεψα τα winfax απο την εκδοση 8 μεχρι τη 10. Ειναι αψογο προγραμμα αλλα βαρυ. Τουλαχιστο εμενα ο υπολογιστης μου σερνεται.<BR>Προς αλλους : <BR>Ευχαριστω και για τα shareware των winfiles.com και του downloads.com. Μου ειχε διαφυγει να κοιταξω κι εκει.Εκτος του Just the fax καμμια αλλη προταση ?<BR>Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

<BLOCKQUOTE><font size="1" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">quote:</font><HR>Originally posted by Tasos:<BR><STRONG>Εκτος του Just the fax καμμια αλλη προταση ?<BR>Ευχαριστω</STRONG><HR></BLOCKQUOTE><P><B>MIGHTYFAX </B> κάνει (σχεδον) οτι και το just the fax. Η διαφορα τους ειναι οτι μπορεις να στειλεις fax απευθειας απο το word.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...