Προς το περιεχόμενο

Τι λετε γιαυτον?


nimik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

FUJITSU SIEMENS AMILO A1630 - ATHLON64 3700+ 1GB

http://www.hardshop.gr/shop/item.asp?itemid=2636&catid=19

 

Δεν εχω πειρα απο Laptops,ενδιαφερομαι μονο για 64bit (Amd Athlon η Turion..υπαρχει αναλογος Intel???),εως 1500 ευρω και θα ηθελα κατι ποιοτικο να κρατησει το μεγιστο δυνατο, με εμφαση στην αξιοπιστια και εγγυηση (οχι Acer)...

Σας ακουω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη για ποιά ακριβώς εργασία το χρειάζεσε; Δηλαδή γραφιστικά; Desktop Replacement ? Για παιχνίδια; Το συγκεκριμένο φαίνεται αρκετά καλό πάντως για την τιμή του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω ενα μηχανακι να μπορει σχεδον τα παντα αξιοπρεπως,παιχνιδια δεν παιζω,τον θελω για το μαγαζι αντι για στερεο και για τιβι κι ολα τα υπολοιπα..(Internet κιοτι αλλο προκυψει,η γυναικα μου ειναι γραφιστρια πιθανως καποια στιγμη να χρειαστει και γι αυτο..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

an den se endiaferei to baros kai i aftonomia(bebea toso ftino pare alli mia bataria apo to ebay) to sistima einai apsogo kai apo timi skotonei(an skefteis mono to cpu poso exei)

 

 

Πες μου οσον αφορα το βαρος και την αυτονομια ,τι θεωρειται καλο κτλ.Υπαρχει κατι αναλογο σε Sony,HP,Toshiba εστω και λιγο ακροβοτερο???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα θα προτιμησω να περιμενω ναδω τι θα γινει με τα 64bit και τα φορητα,λογικα σε λιγο καιρο θα υπαρχουν πολλες επιλογες με κατα προτιμηση AMD, Turion & Dual Core και βασικα αποφασισα να μην το αγορασω online αλλα να το δω πρωτα να δουλευει και μετα,παντως υπαρχουν ορισμενα πανεμορφα....παιγνιδακια μηχανακια..ειδα σημερα ορισμενα στα Multirama...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...