Προς το περιεχόμενο

ipod 30gb problem


jimdemet

Προτεινόμενες αναρτήσεις

agorasa ena ipod 30gb......to ebala kanonika kai epaize...ebala tragoudakia kai foto pou ithela na metafero kai na akouw......meta esvise kai kapout!ti ginete.....to manual leei na to balw sto reuma kai tha epanerthie alla den blepo fos...mipos kserei kaneis tpt...den anavei kan pleon....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν το ανοίγεις βλέπεις τον φάκελο με το θαυμαστικό;

 

Κι εγώ είχα περάσει κάτι τέτοια με το δικό μου αλλά μετά από μερικά restart (από το ipod) και restore (από το pc) έφτιαξε, αν και τώρα έχει άλλα προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Πριν σου σβησει απο μπαταρια , σου εδειξε ενα μυνηματακι οτι η μπαταρια θελει recharge ; Αν ναι εισαι σε καλο δρομο...

 

Το ipod μπορει και φορτιζει με δυο τροπους. Ο ενας ειναι με τον απλο φορτιστη που σου δινουν μαζι , ο δευτερος ειναι να το φορτισεις συνδεοντας το με το firewire καλωδιο που σου δινουν με τον Η/Υ (ενω αυτος ειναι φυσικα σε λειτουργια).

 

Ο δευτερος τροπος που αναφερω δεν τον εχω δοκιμασει σε pc αλλα σε μακ και δουλευει μια χαρα :D Δεν χανεις και τιποτα να δοκιμασεις διοτι το προβλημα μπορει να οφειλεται στον φορτιστη και οχι στο ipod.

 

Αν αναψει συνδεοντας το με το pc , αφησε το να φορτισει και οταν τελειωσει αποσυνδεσε το.

 

Πληροφοριακα restart στο ipod γινεται αν κρατησεις πατημενα τα MENU+Enter (κεντρικο κουμπι) , αλλα στην περιπτωση σου εφοσον δεν εχει ιχνος μπαταριας δεν θα μπορεσει να το κανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@JIMDEMET:

profanos exei problhma to ipod sou...

Kane k kati teleytaio ( ean den to exeis kanei hdh.. ) balto sto reyma gia polles ores esto k na mhn deixnei tiptoa...mhpos k parei ligo fortio h bataria...

h apple tora teleytaia polles faulty bataries bgazei...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
mipos exeis to energopiisei to hold?

 

Και στο hold να ειναι οταν το βαζεις να φορτισει ξεκιναει απο μονο του και σου δειχνει πανω αριστερα ενα λουκετο (αν ειναι hold) ωστε να το βγαλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...