Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα εγκατάστασης USB modem driver...


Vangogh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσπάθησα να εγκαταστήσω τον driver του USB modem της Zyxel Prestige 630-C Series.Στην εγκατάσταση μου βγάζει το εξής μήνυμα:

"Το λογισμικό πού εγκαθιστάτε δεν έχει περάσει την δοκιμή windows logo πρός επιβεβαίωση της συμβατότητάς του με τα windows XP.Εάν συνεχίσετε την εγκατάσταση αυτού του λογισμικού,η λειτουργία του συστήματός σας ίσως χειροτερέψει..."Έτσι λοιπόν σταμάτησα την εγκατάσταση .Αργότερα, δοκίμασα ξανά αυτή την φορά να την συνεχίσω,εγκαταστάθηκε ο οδηγός(πιστεύω όχι σωστά?) :???: γιατί κάνοντας κλήση για σύνδεση ADSL μου βγάζει error 651,με αποτέλεσμα να μην μπορώ να συνδεθώ.Τι μπορώ να κάνω για να εγκαταστήσω τον driver και να έχω τελικά σύνδεση; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

akolouthise tis odigies tou manual bima pros bima aposindese to modem apegatestise tous drivers kane restart an to manual leei na sindeseis to modem prin apo tin egatastasi ton drivers sindese to kai kane install tous drivers an pali i egkatastasi prepei na ginei xoris to modem sindemeno tote kane prota install tous drivers kai meta sindese to modem and to problima sinexistei tote kalese ton isp sou na sou brei lisi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι δεν εχει περασει το Windows Logo δεν σημαινει οτι δεν ειναι συμβατο η οτι δεν πρεπει να το περασεις,απλα σιγουρεψου οτι εγκαθιστας τον σωστο οδηγο για το λειτουργικο σου και προχωρα κανονικα,κατοπιν οπως λεει ο φιλος συμβουλεψου το manual για να σεταρεις το μοντεμ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι δεν εχει περασει το Windows Logo δεν σημαινει οτι δεν ειναι συμβατο η οτι δεν πρεπει να το περασεις,απλα σιγουρεψου οτι εγκαθιστας τον σωστο οδηγο για το λειτουργικο σου και προχωρα κανονικα,κατοπιν οπως λεει ο φιλος συμβουλεψου το manual για να σεταρεις το μοντεμ..

 

Ευχαριστώ παιδια :smile:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...