Προς το περιεχόμενο

agora psifiakis mixanis


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Xaireto olo to forum... Loipon thelo na agoraso mia psifiaki fotografiki konta sta 200 euro... Ti proteinete? Ti prepei na proseksw?

Peite paides giati den exo asxolithei kai thelo na paro me auta ta lefta (+/- kati psila) kati pou na aksizei to kopo...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ με τη σειρά μου θα σου πρότεινα να κάνεις λίγο scroll down (ούτε καν search!) και να δεις ένα αντίστοιχο θέμα περίπου στο budget που θέλεις.... θυμήσου να πάρεις κάτι αρκετά απλό που θα σου αφήσει χρήματα για έξτρα μνήμη που είναι must!

 

Επίσης, αν καταλήξεις σε 2-3 μοντέλα δεν χάνεις τίποτα να τσεκάρεις και στις αγγελίες των σχετικών φόρουμ, πολλά παιδιά δίνουν τις παλιότερές τους μηχανές για να πάρουν πιό εξειδικευμένες, οπότε στα ίδια λεφτά με την καινούργια μπορείς να πάρεις μια μεταχειρισμένη σε καλή κατάσταση συν κάποια αξεσουάρ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ego pira mia canon a95 prin ligo kairo apo plaisio sta 300 eyro .proxtes to eida sta carfour 200 euro .ama to vreis kai esy tsimpa to .poli kali mixani . krima pou den perimena ligo akoma

 

Αν όντως ισχύει αυτό, είναι τρελή ευκαιρία για μία πάρα πολύ καλή μηχανή......Τρελή ευκαιρία......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν υποστηρίζει USB 2.0, αλλά δεν το βρίσκω και πολύ σημαντικό.... Αν σε απασχολεί πολύ το θέμα μεταφοράς φοτο στον υπολογιστή, αγόρασε ένα card reader και πέρνα της έτσι....Εγώ αυτό κάνω, και το βρίσκω πιο απλό από το να συνδέω την μηχανή με USB και να μου ανοίγει το πρόγραμμα της Canon,κλπ,κλπ.

 

Τώρα για το θέμα της κάρτας, οι Canon παίρνουν Compact Flash (CF) κάρτες, οι οποίες είναι και οι φθηνότερες. Οπότε μια 512ΜΒ είναι καλό μέγεθος και θα σε καλύψει πιστεύω... Μην πάρεις μικρότερη όμως.... Αυτό που πρέπει να προσέξεις βασικά είναι να πάρεις κάποια επώνυμη μάρκα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...