Προς το περιεχόμενο

800 k analisi einai kalh gia camera ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

thelo na paro mia camera , kapio apo ta modela tis sony , my to to 8ari dvd ...

alla to provlima mou einai den eixa pote mou camera , kai den xero poso kala tha fenete sthn tv , h sthn othoni tou PC , kai fovame min tixon kai xeneroso ...

ti lete re pedia gia afto ? .. 800 K pos tha dixni stin othoni ? ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά θα φαίνεται φίλε μου. Βέβαια το αν θα ξενερώσεις ή όχι εξαρτάται από τις απαιτήσεις σου. Όπως και η ποιότητα της κάμερας που θα πάρεις εξαρτάται άμεσα από το τα χρήματα που θα δώσεις. Αν μιλάμε για ποσά κάτω των 500 ευρώ τα 0.8 mp είναι μονόδρομος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Afou thes na pareis kapoio apo ta montela pou egrafoun kateftheian se dvd, simainei oti opoiadipote epeksergasia thes na kaneis tha tin kaneis me to logismiko tis sony (vasiko montaz, effects, k.lp). Afou den tha pas sto miniDV, simainei oti den exeis idiaiteri anagi apo epeksergasia me programmata opws premiere, vegas, k.lp., diladi tha exeis ena idi sympiesmeno dvd se mpeg-2 pou tha paizei mia xara se tv, pc, k.lp me tin analysi twn 800k. An omws exeis apaitiseis epeksergasias video, tote i egrafi kateftheian se dvd, alla kai i analysi den einai kali epilogi kai prepei na pas sto miniDV kai se megalyteres analyseis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πάρει πριν ένα χρόνο μία miniDV Sony στα 0.8 M. Πριν από αυτήν είχα αναλογικές κα οφείλω να πω πως η ανάλυση δε με έχει αφήσει ιδιαίτερα ευχαριστημένο. Το λογισμικό της κάμερας ήταν επίσης πολύ δύσχρηστο. Με αυτά τα δεδομένα θα σε συμβούλευα να πάρεις μία miniDV κάμερα σε μεγαλύτερη ανάλυση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ego nomiza , oti me to dvd tha borouses pio efkola na paris to video sto pc , kai na kanis

pragmata, gia thn ora thelo na exo efkolo video , kathos fevgo gia bulgaria se merikes meres , tora meta otan giriso , bori na kano diafora me to video ...

an paro mini dv , den exo kai meso na tin katevaso sto pc ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ego nomiza ' date=' oti me to dvd tha borouses pio efkola na paris to video sto pc , kai na kanis

pragmata, gia thn ora thelo na exo efkolo video , kathos fevgo gia bulgaria se merikes meres , tora meta otan giriso , bori na kano diafora me to video ...

an paro mini dv , den exo kai meso na tin katevaso sto pc ...[/quote']

Ma ontws boreis pio efkola na pareis to video kai sto pc, kai stin tileorasi kai opou thes. Dyskoli tha einai i epeksergasia tou, kathws tha xreiazetai prwta metatropi se avi, meta epeksergasia kai meta epanasympiesi, opote tha xaseis kai xrono kai poiotita. Oso gia ton eksoplismo wste na peraseis apo miniDV, den thes tipota to idiaitero. Ena kalwdio firewire kai mia karta firewire, poly fthina kai ta dyo (tis taksis twn 30 evrw synolika). Afto pou xreiazesai opwsdipote gia miniDV einai polys xwros stous sklirous sou :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

apo xoro , afth thn stigmh exo 2 skhrous , ena 60 kai ena 80 , kai ypraxi kai h periptosi na paro kai allo ...

 

alla re pedia erixa mia matia simera , se kati diafimistika filadia kai katalogous ... kai den eida kamera me analisi , megaliteri apo 800 k , se dv , sta 500-600 euro pou thelo ...

alla tha pao kai mia vola apo triti gia na do kai apo koda ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thymamai prin apo kana 3 mino eixe parei to mati mou sto plaisio mia camera me ensomatomeno MPEG-4 encoder. Diladi apeutheias ta simpieze.Tora den ksero apo analisi ti elege.Pantos itan akrivi..Me tis Sony DV ego ksenerono giati ta arxeia ginontai kolosiaia kai ta programmata pou sou dinoun me tin camera einai GTP... Eytixos pou yparxoun kai programmatakia san to virtuadub nundub ktl ktl...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...