Προς το περιεχόμενο

Creative Zen Touch


snik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας ακομα μια φορα θελω να μου πειτε την γνωμη σας για μια αγορα που σκευτομαι να κανω.Οι διακοπες πλησιαζουν και το παλιο μου mp3(128mb) δεν νομιζω οτι μου κανει και ενας φιλος μου πουλαει το Zen Touch της Creative με 160 ευρο στο ιντερνετ ειδα μερικες καλες κριτικες και σκευτομαι να παω να το παρω μες στην βδομαδα τι λετε? Το εχει κανεις αξιζει η αγορα αυτη το Zen Touch που λεω ειχει δισκο 20mb και εχω διαβασει πως εχει αρκετα καλη ποιοτητα ηχου και η μπαταρια του αντεχει 24 ωρες!!! Για πειτε μου την γνωμη σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχει ένας φίλος μου και το χω ακούσει....Πολύ καλή ποιότητα ήχου, παίζει αρκετά δυνατά σε σχέση με άλλα portable players (cd & minidisc), τα ακουστικά δεν είναι τόσο καλής ποιότητας, από αυτονομία δεν ξέρω, και το μενού του μου φάνηκε εύχρηστο.....Πιστευώ ότι είναι καλή αγορά, αλλά επένδυσε και σε ένα καλύτερο ζευγάρι ακουστικά για να ακούσεις πιο καλό ήχο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ολα αυτα ρε παιδια.αλλα αμα πεσει κατω τι γινεται?

eixe kai thiki stin arxiki siskeuasia giauton ton logo akoma mporeis na pareis ena remote kontron pou mpaine anamesa sto mp3 player kai ta akoustika kai allazeis apo ekei tragoudia etsi to mp3 player einai pio asfales

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...