Προς το περιεχόμενο

βοηθεια ρε παιδια με digital cam kodak cx7530


woolfnet

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγορασα απο το πλαισ.... μια ψηφιακη 199 ευρω με δωρο την βαση φορτισης που εχει και εισοδο usb για να κατεβαινουν οι φωτο στον υπολογιστη.Εχω pendium 4 με xp pro.Εχει η καμερα το προγραμα Easyshare για να κατεβαζεις φωτο στον υπολογιστη,αφου εβαλα το προγραμμα, συνδεσα την usb μου γραφει the divice not recognized,μπηκα στο site για καινουργιο προγραμμα το κατεβασα αφου εκανα unistal και τα λοιπα,μαλον το inf file της καμερας δεν εινε σωστο και δεν αναγνωριζει ο υπολογιστης .Με στο cd δεν υπαρχει καποιο αρχειο για να συνδεθει .............εχει κανεις καμια ιδεα πριν το παω πισω ....... γιατι βγαζει καλες φωτο με 5 Mpixel .....της ειδα στην τηλεοραση αλλα στον υπολογιστη τιποτα...ΦΙΛΙΚΑ woolfnet

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι που τα λέει ο ggero. Εγώ με την p73 χωρίς cd κάνω cut-paste από το φάκελο. Ούτε cd ούτε drivers ούτε τίποτα....

............................................................................................................opote afou den anagnorizi to pc ti exi stin alli akri i usb,den mporo na kano tipota kai ston fakelo den yparxi tipote.......Kapios mou ipe oti malon ftene ta service pack 2 lete?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • 3 μήνες μετά...

Ego 8elo na rotiso kati akoma.I fotografiki auti pernei 2 AA mpataries ton 1,5 Volts.

Me Alkalikes doulevei mia xara (alla den simferei).

An valo epanafortizomenes (fortismenes) NiMH den doulevei kai vgazei low battery.

Isxiei kati tetoio?

Epeidi oi NiMH einai 1,2 vlots mipos exei ekei to provlima?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...