Προς το περιεχόμενο

ena kalo vivlio gia protarides sto Linux


Stilewag

Προτεινόμενες αναρτήσεις

gia tin psixiki mou iremia, thelw gia arxi na metavivasw oso perisotero forto ergasias mporw apo ta Windows sto Linux. Kserw oti me to Slackware tha perasei polis kairos prin to katafero afto. Telika omws thelw na kataliksw se Slackware i kai FreeBSD. Omws gia tin wra, kserw oti mono kati efkolo opws to Mandrake i to Suse tha moun kane doulia, afou exw sinithisei na ta kanw ola mesw Gui.

 

Me deleazei ekeino to vivlio tou Fedora, dioti to Fedora opws to vlepw egw einai mia eksisoropisi anamesa stis poli efkoles dianomes (opws Mandrake, Suse) kai stis ligotero efkolos (plin omws me poli perisotero parametropoiisi kai pio elafries) opws to Slackware, to Debian, kai merika open-free BSD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
gia tin psixiki mou iremia' date=' thelw gia arxi na metavivasw oso perisotero forto ergasias mporw apo ta Windows sto Linux. Kserw oti me to Slackware tha perasei polis kairos prin to katafero afto. Telika omws thelw na kataliksw se Slackware i kai FreeBSD. Omws gia tin wra, kserw oti mono kati efkolo opws to Mandrake i to Suse tha moun kane doulia, afou exw sinithisei na ta kanw ola mesw Gui.

 

Me deleazei ekeino to vivlio tou Fedora, dioti to Fedora opws to vlepw egw einai mia eksisoropisi anamesa stis poli efkoles dianomes (opws Mandrake, Suse) kai stis ligotero efkolos (plin omws me poli perisotero parametropoiisi kai pio elafries) opws to Slackware, to Debian, kai merika open-free BSD.[/quote']

 

:) :) :) :) ....Min mperdevoume tis vourtses....

Den thelw na se apotharinw....alla an pas sto Slackware...tha fas ta moutra sou :-|

Den to sizitaw gia *BSD :-P

 

Tin prwti fora pou evala slackware ksenerwsa..... egrapsa startx...perimena...anoigei to kde kai lew apo mesa mou...-Siga ta avga...kai ti einai to slackware...

Den eixe toso oraia eikonidia (tote 9 version) den ekanes klik klik kai itane ola etoima.... kai den iksera ti na kanw.

To evgala kai evala Mandrake. To doulepsa mexri na "katalavw" ti paizetai. Anoiksa to biblio pou sou egrapsa stin prwti selida kai doulepsa merika vradia tis entoles. Perase ligos kairos kai meta lew...-Twra pou kserw pws na kleinw tis ypiresies sto inetd.conf,kai na kanw polla perissotera apo ena aplo ls-l den paw sto Slackware?

 

Afto itane. To mikrovio kathe mera megalwne se taxytatous rythmous. Pleon mporw na pw oti to exw eroteftei. E..eekhm...sorry guys efyga ligo ektos topic. :roll:

 

Thelw na se symvoulepsw na min kaneis to synithismeno paraptwma pou kanoun oloi. Pigainoun kateftheian sta vathia....pnigontai...kai meta ksenerwnoun.

 

Den mporeis na pas amesw sta proxwrimena kai na ta matheis ola...

 

Apo tis epiloges sou fainetai oti theleis na matheis pantws. Keep it up! ;-)

Mou thimizeis poly ton eafto mou :wink:

 

Egw meta apo 3 xronia Linux (6 mines Slack) ekana egkatastasi to panemorfo PC-BSD(freebsd) kai otan piga na to doulepsw enoiwtha oti den iksera tipota!

 

Parto siga siga kai ksekina me apla pragmata...

ta polyploka tha erthoun mona tous...

 

Oso gia to Fedora, einai Red-Hat me perissotera kaloudia kai pio omorfo perivallon.

To Red-Hat -exw xasei epafi pleon me aftin tin distro den kserw ti ginetai- kapote itan apo tis kalyteres dianomes gia na ksekiniseis....vevaia itan kai afti pou eixe tin xeiroteri asfaleia...

 

Anyway...

Ksekina me Mandrake pou exei kai to mple sto stoixeio tou kai meta vlepeis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...