Προς το περιεχόμενο

Device Manager Logo


bill

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Hi,<BR>kserei kaneis pos mpainei logo aristera sto device manager sta WIN98 sti kartela genika?<BR>Tetoio pou vazoun kapoies etaireies p.x.plato ,altec kai molis kaneis click vgainei ena parathiro me plirofories ypostiriksis,thlefona,ores ktl.Kati kaneis sti registry monizo...<BR>Kana program gia dimiourgia logos genika?(oxi gia kinhta)<P>Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)ʼνοιξε το Notepad,<BR>γράψε:<BR><B>[general]<BR>Manufacturer=Your Manufacturer<BR>Model=Your System<P>[support Information]<BR>Line1=Ότι θέλεις<BR>Line2=και όσες γραμμές θέλεις<BR>Line3=....<BR>..........</B><P>κάντο "Save as" <B>oeminfo.ini</B> στο System folder....<P>2)Για την εικόνα φτιάξε ένα bitmap (.bmp) με διαστάσεις 180x120, ονόμασε τη <B>oemlogo.bmp</B> και βάλτη στο System Fοlder...<BR><P>------------------<BR><FONT face="Comic Sans MS"><B>insomnia</B>: (ουσ.) αϋπνία<BR><B>insomniac</B>: (ουσ.) πάσχων από αϋπνία</FONT f>_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _<I><B> <A HREF="http://it.internations.net/registrygr/" TARGET=_blank>RegistryGr</A> </FONT c></B></I>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...