Προς το περιεχόμενο

Τί εστί Roadstar;


fulcrum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια βρήκα στο Pixmania ενα ραδιοCD/mp3 Roadstar που εχει και υποδοχα για MMC και usb2.0 stick - δινει ενα 128ΜΒ δωρο. Όμως δεν την έχω ακουστά τη μαρκα και τη φοβαμαι. Ξερει κανεις κατι σχετικο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

asto kalutera.. prin ena xrono peripou eixa parei to mp3 player tis roadstar apo'to carrefour.

XALI MAYRO!!!!!

Gia radiofono den to suzitaw, mono otan exei k@ules paizei, ta cd/mp3 cd ta paizei kala.. mexri pou zestainetai kai kollaei!!

Min petakseis ta lefta sou!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
Παιδια βρήκα στο Pixmania ενα ραδιοCD/mp3 Roadstar που εχει και υποδοχα για MMC και usb2.0 stick - δινει ενα 128ΜΒ δωρο. Όμως δεν την έχω ακουστά τη μαρκα και τη φοβαμαι. Ξερει κανεις κατι σχετικο;

 

 

φιλε εγω το παρηγγειλα χτες, απο pixmania, θα δειξει οταν το βαλω επανω!!

Θα ενημερώσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ΝΑΙ, το πήρα και είναι απλά φοβερό!!!!!!

 

μπορεις να διαλέξεις το τραγούδι ανάλογα με τον τίτλο, τον φάκελο, η με τη σειρά που είναι γραμμένο. (πράγμα που δεν κάνουν πολύ ακριβότερα!!!)

 

Δεν του έχω βάλει ακόμα σκληρό δίσκο, αλλα για να διαβάσει ενα γεμάτο CD κάνει περίπου 10 sec.

 

Απο ηχητικη άποψη , είναι αρκετά καλό , έχει όλα όσα μπορείς να χρειαστείς.

Απο ένταση δεν μπορώ να σου πω γιατι το έχω συνδέσει με ενισχυτή, αλλά μπορεις να αρκεστείς στο εικονικο 4χ40.

 

Για 104 ευρο, μαζί με μεταφορικά πιστεύω αξίζει!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Tbl μήπως το έχεις συνδέσει με ipod? Μάλλον θα το χτυπήσω και θα ήθελα να είμαι σίγουρος ότι το υποστηρίζει...! Επίσης δεν υπάρχει πρόβλημα λογικά άμα έχω minisd με adapter, γνωρίζει κανείς σίγουρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Tbl μήπως το έχεις συνδέσει με ipod? Μάλλον θα το χτυπήσω και θα ήθελα να είμαι σίγουρος ότι το υποστηρίζει...! Επίσης δεν υπάρχει πρόβλημα λογικά άμα έχω minisd με adapter, γνωρίζει κανείς σίγουρα?

 

οχι δυστυχως δεν εχω ipod...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ, μάλλον θα τους στείλω ένα e-mail να τους ρωτήσω. Στο site τους είδα και το CD-656USWM/FM, που πρέπει να είναι πολύ καλύτερο, παίζει και wma και υποστηρίζει mp3 encoding από ράδιο ή audio cd στην κάρτα sd ή στο usb key!!! Μετράει πολύ, αλλά δεν το έχει η Pixmania και γενικά δεν το έχω βρει κάπου να δω τιμή..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...