Προς το περιεχόμενο

Νέοι Catalyst 5.8


papadakn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κυκλοφόρησαν απο προχτές (με λίγη καθυστέρηση) με διάφορες βελτιώσεις, χώρις ωστόσο κάτι εντυπωσιακό.

 

http://www2.ati.com/drivers/Catalyst_58_release_notes.html

 

https://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&folderID=293

 

 

 

Όποιος τους περάσει ας ποστάρει εντυπώσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πιο νωρίς από προχτές :D

Απλά είχαν κάνει πρώτα ντεμπούτο στο DriverHeaven λόγω κάποιας συμφωνίας με την ATi και το site.

 

ΌΣΟΙ ΠΑΙΖΟΥΝ BattleField 2 ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΟΥΝ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΩΣΤΑ ΤΟ GAME

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι μόνο βελτίωση επιδόσεων.

Αλλά και διορθώνει πολλά "bugs" καθώς και μειώνει σε μεγάλο ποσοστό τα glitches.

Για να τελειοποιηθεί η κατάσταση στο BF2 θέλουμε και ΠΟΛΥ-ΠΟΛΥ-ΜΕΓΑΛΟ και προπάντως ΣΩΣΤΟ κ ΚΑΛΟ patch του game...το οποίο μάλλον θα βγεί τον Οκτώβρη τελικά ( ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ :D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο site η ati λεει οτι για να βαλουμε τους τελευταιους drivers θα πρεπει να εχουμε το service pack 2. για οσους δεν το εχουν τι γινεται? εγω δε το εχω και ουτε θελω να το βαλω.

εχει προβληματα αν δεν το εχω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρησιμοποιώ Windows XP, οπότε δεν μπορώ να σου πω αν θα αντιμετωπίσεις problem δίχως το Service Pack 2.

 

Αλλά όπως και να 'χει, αν μπορείς να το προμηθευτείς, καλό θα ήταν να το βάλεις ( το Service Pack 2 εννοώ :D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Einai ena pragma pou veltiwnei thn asfaleia kai thn sta8erothta enos leitourgikou systhmatos kai 8a to apofygoume?Se ola mou ta pc to exw valei me 0% provlhmata.By the way, me to pou evala tous 5,8 Sto GTA:SAN ANDREAS eixa se merika shmeia sovarh ptwsh epidosewn xwris na ginetai kati apaithtiko.Ka8ws kai polla glitches.Den 3erw h h ATI ftaei h to paixnidi 8elei kapoio perf patch kalo.

 

P.S.H karta einai 9700 PRO 128 MB HERCULES

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε παιδια εμενα το SP2 δεν μου εχει παρουσιασει προβληματα!!

Οσο για τους drivers τους εβαλα και ολα οκ δεν μου παρουσιασαν κανενα προβλημα!!

 

p.s. καρτα γραφικων X850XT PE. SAPHIRE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Πολύ καλοί οι Catalyst 5.8, τουλάχιστον σταμάτησαν τα crash στο BF2, δέν παρατήτησα άνοδο ή μείωση FPS στα games, δέν έχω όμως τα μηνύματα λάθους που είχα πρίν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...