Προς το περιεχόμενο

Suse 9.3 Pro .....Installation Problem


dtomgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Exw ena laptop , sto opoio 8elw na fortwsw panw to linux..... Suse 9.3 Prof.

omws kata thn enarksh ths egkatastashs den moy vriskei ton disko toy laptop me apotelesma na mhn exei poy na to egkatastisei.....

 

To laptop einai 2etias....den einai palio......na pw oti den yparxoyn drivers gia ton disko....

 

Ti mporei na symbainei ?

Yparxei tropos na to lysw to problhma ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
εγω έβαλα τo suse 9.3 special edition που το εδινε το pcmagazine, ισως αυτό να έχει τους drivers, μπορεις να το βρεις και να το δοκιμασεις

Tι διαφορες εχεις η συγκεκριμενη με την pro?

Εχει καιρο που την εδωσε το pcmagazine?

 

dtomgr οπως λεει και ο coffeex,κατι αλλο συμβαινει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
ηταν στο pcmagazine σεπτεμβριου, για τις διαφορες δε ξέρω, εγώ αυτό πήγαινα να ρωτησω αλλα νομιζω δινει αυτα που κανονικα επρεπε να αγορασεις

 

Εννοεις "ειναι"ετσι?Με μπερδεψες λιγο με το "ηταν"

 

bootarei kanonika apo to cd toy ' date=' fortwnei ta hardware , alla otan paei na psaksei gia diskoys den vriskei kanenan.......

Otan sindesw enan ekswteriko disko USB...ayton ton briskei amesws....[/quote']

 

Δεν ειμαι και κανενας ειδημων αλλα μου φαινεται πολυ περιεργο.Το 9.1 μου βλεπει και τους 4 σκληρους μου κατευθειαν.Ισως-αν δεν βρεις την λυση εδω-μια βολτα απο το http://www.suseforums.net/ να σε βοηθησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοεις "ειναι"ετσι?Με μπερδεψες λιγο με το "ηταν"

 

 

 

Δεν ειμαι και κανενας ειδημων αλλα μου φαινεται πολυ περιεργο.Το 9.1 μου βλεπει και τους 4 σκληρους μου κατευθειαν.Ισως-αν δεν βρεις την λυση εδω-μια βολτα απο το http://www.suseforums.net/ να σε βοηθησει.

 

Teleios !

 

Kai h lysh einai ayth

 

"Choose Installation. Down below on the CL type in insmod=ide-generic. This will do the trick!"

Euxaristw poly file !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η 9.3 από το PCmag μπήκε κανονικά πάντως σε Τοshiba laptop (με ένα μικρό προβληματάκι στις PCMCIA αλλά τέλος πάντων)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...