Προς το περιεχόμενο

Πηρα την G-Power Pro Cooler


4saken

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταρχην,δεν ειμαι 100% σιγουρος αν κανει για την cpu μου.

Εχω 1400αρη Athlon και στα 2 μαγαζια που πηγα μου μιλισανε για socket A.

 

Προσπαθησα να την βαλω αλλα καταφερα να βγαλω μονο τις 4 βιδες που συνδεουν το φαν.Μπορει να ακουστει χαζο αλλα...

Παραμενει ενας ραβδωτος κυβος (σαν γκομενα ασχετη ακουγομαι!!!), αυτη ειναι η ψυχτρα και απο κατω η cpu?

Πως την βγαζω?Προσπαθησα με λιγο δυναμη αλλα δεν θελω να το ζορισω...

Εχω την εντυπωση πως υπαρχει ενα clipaki που την συγκρατει αλλα δεν βρηκα ακρη....

 

Σας παρακαλω βοηθηστε με γιατι το pc φλεγεται και μου ζητανε 15 ευρω να την βαλουν και θα ειναι ετοιμο απο δευτερα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pes mas oti exeis psifikai forografiki i esto mia webcam gia na katalavoume ti ginete kai na glitoseis kai 15 euro.

 

kala afto gia ta lefta poli koulo sinithos an pas me to mobo paramasxala ekei pou perneis tin psiktra stin bazoun tsaba.(ektos an ginete xamos)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το speedfan 4.24 μου δειχνει τις εξης θερμοκρασιες:

 

Temp1:41

Τemp2:35

Temp3:21

HD1:50

 

Oταν εχω καποια βαρια εφαρμογη (γραψιμο DVD,save στο FM2005 κτλ κτλ) αρκετες φορες το pc κολλαει και μονο restart μπορω να κανω...Οσες φορες χρησιμοποιησα μπιστολακι με κρυο αερα πανω στην ψυκτρα δεν κολλησε ποτε.

Αρα αποκλειεται να ναι θεμα software.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς ο ραβδωτος κυβος που περιγράφεις είναι η ψήκτρα και από κάτω βρίσκετε ο επεξεργαστής σου . . . αναμένω τη φωτό που θα ανεβάσεις για περισσότερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...