Προς το περιεχόμενο

Laptop αντικαταστασης


mjmj

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπαρχει καμια ελληνικη αντιπροσωπεια που να παρεχει laptop αντικαταστασης σε περιπτωση που για καποια βλαβη σου κρατησουν το laptop για επιδιορθωση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ακούσει κάτι τέτοιο. Αν πάντως σε ενδιαφέρει οι περισσότερες εταιρείες προσφέρουν επεκτάσεις εγγύησης και κάποιες (όπως η HP) δίνει και εγγύηση Next Day on Site οπότε το laptop σου επισκευάζεται την επόμενη μέρα στο σπίτι σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει, λιγο δυσκολο να επισκευαζεται την αλλη μερα και στο σπιτι μου. Το πολυ να ερθουν και να το παρουν απο το σπιτι μου. Αλλα αν η ζημια ειναι σοβαρη θα το παρουν στο σερβις της εταιρια και τοτε bye bye laptop μεχρι να το ξαναπαρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mjmj υπάρχει τέτοιο είδος εγγύησης αλλά δε θυμάμαι ποιος το δίνει... φυσικά θα κοστίζει κάτι παραπάνω από τις υπόλοιπες εγγυήσεις.

Πολύ καλή είναι και η εγγύηση "next business day" της DELL. Κοινώς στο έχουν έτοιμο την επόμενη εργάσιμη. Νομίζω είναι 150-200 ευρώ για 3 χρόνια (πιστεύω το αξίζει τέτοια εγγύηση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω οτι το next business day ειναι να ερθει να το δει τεχνικος την επομενη εργασιμη ημερα, αν θα καταφερει να το φτιαξει χωρις να χρειαστει ανταλλακτικα θα το κανει αλλιως θα φυγει και οταν ερθουν τα ανταλλακτικα που χρειαζονται θα ξαναερθει για να κανει την τοποθετηση τους

 

κανω κατι λαθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...