Προς το περιεχόμενο

Απόψεις για αγορά mp3player


nektarios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

είμαι πολύ του ραδιοφωνου' date='δυστυχώς το κινητό μου δεν έχει radio,ευτυχώς όμως έχει mp3..τέλος πάντων θα θελα ένα mp3player 256mb με fm radio και ηχογράφηση από radio..ποιο μου προτείνεται?

 

eida ayto:

http://www.pixmania.com/gr/gr/51641/art/iriver/mp3-player-ifp790-256ib.html

kalo einai?exei egxrwmh othoni?exei ayta pou zitaw parapanw?[/quote']

 

Εγώ προτείνω το http://www.digimania.gr/iFP890.htm

Έχω το ίδιο μόνο με μνήμη 1Gb.

 

Όσο για αυτό από το πλαίσιο θα έλεγα καλύτερα όχι. Έχει το ίδιο μια φίλη μου και μετάνοιωσε που το πήρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

@getty otan les xamilo bitrate poso ennoeis??mporeis na mou protineis kapoia modela?den thelw na 3epernoun ta 75 eyrw..

@ioanna_io,einai kainourgio modelo?giati mou protineis ayto?e3igise mou..

 

den thelw na 3epernoun ta 75 eyrw!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, έχει κανείς υπόψη για το μοντέλο iRiver iFP-899 (1GB) .

Το mp3player αυτό πληρή την δυνατότητα για εγραφή ομιλίας ή ήχου,και έχει χωρητικότητα 1G που θέλω αλλά αξίζει τα χρήματα των 200 ευρώ που έχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα' date=' έχει κανείς υπόψη για το μοντέλο iRiver iFP-899 (1GB) .

Το [b']mp3player[/b] αυτό πληρή την δυνατότητα για εγραφή ομιλίας ή ήχου,και έχει χωρητικότητα 1G που θέλω αλλά αξίζει τα χρήματα των 200 ευρώ που έχει?

 

ναι, τα αξίζει... και να σου εξηγήσω γιατί: κανένα άλλο δεν έχει τις δυνατότητες του iriver iFP899 όσον αφορά την εγγραφή, εάν η εγγραφή σε ενδιαφέρει. θα πάθεις με την ποιότητα και την δυνατότητα παραμετροποίησης.

 

στην ίδια μνήμη θα βρεις σίγουρα κάποιο φθηνότερο, όμως δεν θα μπορεί να συγκριθεί με την ποιότητα του iriver. είναι σίγουρα τα καλύτερα mp3 players.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα' date=' έχει κανείς υπόψη για το μοντέλο iRiver iFP-899 (1GB) .

Το [b']mp3player[/b] αυτό πληρή την δυνατότητα για εγραφή ομιλίας ή ήχου,και έχει χωρητικότητα 1G που θέλω αλλά αξίζει τα χρήματα των 200 ευρώ που έχει?

 

Ναι ναι τα αξίζει τα λεφτά του. Και εγώ αυτό έχω και δεν το μετάνοιωσα καθόλου. 175 ευρώ το πήρα έγω από το digimania. Βασικά είχα πάει να πάρω σε κόκκινο με μνήμη 512 και επειδή δεν είχε κόκκινο μου λέει πάρε με 1Gb. Οπότε του λέω για να το πάρω θα μοιράσουμε τη διαφορά των χρημάτων αλλιώς δεν το πέρνω. Στην αρχή έλεγε όχι και λέω καλά δεν πειράζει και πάω να φύγω. Και μου λέει άντε καλά 175! Οπότε προσπάθησε και εσύ για καλύτερη τιμή. Φαντάζομαι θα σου κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι' date=' τα αξίζει... και να σου εξηγήσω γιατί: κανένα άλλο δεν έχει τις δυνατότητες του iriver iFP899 όσον αφορά την εγγραφή, εάν η εγγραφή σε ενδιαφέρει. θα πάθεις με την ποιότητα και την δυνατότητα παραμετροποίησης.

 

στην ίδια μνήμη θα βρεις σίγουρα κάποιο φθηνότερο, όμως δεν θα μπορεί να συγκριθεί με την ποιότητα του iriver. είναι σίγουρα τα καλύτερα mp3 players.[/quote']

 

Σε ευχαριστώ πολύ και εσένα για την πολύτιμη βοηθειά σου να είσαι πάντα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ πολύ ioanna για την απάντηση ,μέσα σε αυτό το χαμό με τις τόσες συσκευές κάθε βοήθεια είναι πολύτιμη.
΄

 

Αυτό θα πάρεις ή ακόμα το ψάχνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

΄

 

Αυτό θα πάρεις ή ακόμα το ψάχνεις?

 

Σε αυτό τελικά προσανατολίζομαι ,πρέπει μόνο να διαθέσω λίγο χρόνο να κατέβω στην έδρα του site Digimania.gr,στη Συγγρού για να έριχνα καμιά τελική ματιά,αλλιώς θα το πάρω με αποστολή είδα ότι είναι δωρεάν πάνω από 100 ευρώ αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι' date=' τα αξίζει... και να σου εξηγήσω γιατί: κανένα άλλο δεν έχει τις δυνατότητες του iriver iFP899 όσον αφορά την εγγραφή, εάν η εγγραφή σε ενδιαφέρει. θα πάθεις με την ποιότητα και την δυνατότητα παραμετροποίησης.

 

στην ίδια μνήμη θα βρεις σίγουρα κάποιο φθηνότερο, όμως δεν θα μπορεί να συγκριθεί με την ποιότητα του iriver. είναι σίγουρα τα καλύτερα mp3 players.[/quote']

 

Ένα ψεγάδι του βρίσκω, το 1Γίγα μεταφράζεται σε αρκετά κομμάτια τα οποία δεν είναι εύκολο να τα διαχειριστείς με το μενού και την οθόνη του iFP899. Υπάρχει βέβαια και ο μάνατζερ της iriver αλλά χάνεις τη δυνατότητα του εξωτερικού σκληρού ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kostakiss είναι δύσκολο να σου προτείνω κάτι συγκεκριμένο γιατί δεν ξέρω τι ακριβώς θέλεις. Εξαρτάται τι σε ενδιαφέρει, αυτονομία? να παίρνει μπαταρίες συμβατικές, ποιότητα ήχου, να έχει έγχρωμη οθόνη, να είναι μικρό και πολλά άλλα. Εγώ αν διάλεγα τώρα θα διάλεγα μάλλον ή το Τ10 ή iFP899 αλλά μου φαίνονται λίγο ακριβά ακόμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστός ο γκέτο, κι εγώ το t10, θα έπερνα αλλά περιμένω να σκάσει με φλασ μερικά γκίγκα πριν κάνω κίνηση, αφού την έχουνε τη μαμιμένη τη τεχνολογία τι το αργούν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...