Προς το περιεχόμενο

οι drivers Μου?? που?!?!


^^JuNiOr^^

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πειρα ενα καινούργιο πσ με κάρτα γραφικών αυτην εδω:

http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=26174052&Catalog_Id=1&Product_Id=210341&Merchant_Id=1&Nav_Section_Id=

 

τώρα ψάχνω τους drivers της καρτας.. δυστηχως δεν μου έδωσαν 1 cd οπως νομιζω οτι θα έπρεπε απο το πλαίσιο :( εψαχνα στο ιντερνετ και κατέληξα σε αυτό: http://www.nvidia.com/content/drivers/drivers.asp και κατέβασα τους graphics drivers->Geforce and tnt2 -> windows xp proffesional x64edition (exo 64ari amd sta 3500 gia afto pira aythn thn epilogh. Lathos? )

που θα βρώ τους drives?? Ο_ο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις πέρασα τους drivers. ολα οκ. (νομιζω δλδ) η καρτα στισ προδιαγραφές της γραφει μεγιστη ανάλυση 2048 x 1536 αλλα εγω με δεξι κλικ στην επιφάνεια εργασείας και οθόνη εχω μεχρι 1280χ1012. βασικα εγω δουλέυω 1280χ1024 και δεν θέλω πιο πάνω απλα επειδή και μονο το αναφέρει η καρτα ρωτάω μηπως έχω κανει κατι λάθος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kala den ypirxe synodeytiko cd gia tin karta grafikon ? Na pas sto plaisio kai na to zitiseis amesos ;-) Mallon kapou tha to xexasan .

to kako einai oti to xexasan kai mazi me thn disketa gia to sata (grrr) alla anyway..

 

17ara tora kai se 3-4meres tha einai 19ara :P lete na ftei k h othonh...xmm ok. tha sas po se merikes meres.. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ApSiMan έχω κι εγώ μια ΜΧ440, στο κουτί βέβαια εδώ και καιρό....Τι μου θύμησες,την είχα πάρει για να παίζω Serious Sam. ΜΙΚΡΕ--> ^^JuNiOr^^ :-D πήγαινε στο πλαίσιο και ζήτα το cd και τη δισκέτα.Με γεια την κάρτα κιόλας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ApSiMan έχω κι εγώ μια ΜΧ440, στο κουτί βέβαια εδώ και καιρό....Τι μου θύμησες,την είχα πάρει για να παίζω Serious Sam. ΜΙΚΡΕ[/b']--> ^^JuNiOr^^ :-D πήγαινε στο πλαίσιο και ζήτα το cd και τη δισκέτα.Με γεια την κάρτα κιόλας!

thx φιλε.. :) βασικα έγινε 1 κουφο στο πλαίσιο.. μου ειχαν βάλει επιπλέον πανω στο πσ μια καρτα ηχου audigy2 !! τους της πήγα την επόμενη μερα κρατόντας την στο χέρι χωρισ κουτι χωρίς τπτ.. ^^ λολ

 

(εννοιτε οτι την πηραν πίσω..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...