Προς το περιεχόμενο

Τι καρτες ασυρματες να παρω?Help


crach13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα.Θελω τωρα απο δευτερα να αγορασω δυο καρτες ασυρματες δικτυου για να συνδεσω τους 2 Η/Υ που ειναι σε διαφορετικα δωματια και λιγο μακρυα το ενα απο το αλλο.Θελω καταρχην να υποστηριζουν καλες ταχυτητες και αξιοπιστια .Δωστε μου καποια μοντελα και links.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

koita mia ayti tin karta

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.613502

tin exw agorasei gia ena mikro lan poy exw sto spiti

exei ri8mizomeni isxy ekpompis

paizei se linux

 

to mono poy mporei na se ksenerwsei einai oti mporei na kleidwsei mono sta 11 h sta 54 Mb ektos an apo thn allh exeis AP opote kleidwneis thn taxythta apo ekei

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω netgear setακι εχω... απλα γνωμη μου ειναι να παρεις τα μοντελα που υποστηριζουν 108mbps αντι για 54.... μπας και πετυχεις λιγο καλυτερες ταχυτητες. Βεβαια θα πρεπει να ειναι της ιδιας μαρκας και οι 2 καρτες για δουλεψουν στα 108...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορειτε να μου πειτε τι εμβελεια εχουν???Αυτο ειναι που με ενδιαφερει πανω απ'ολα γιατι τα δωματια ειναι μακρυα το ενα απο το αλλο και δεν ειναι και σε ευθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

synithos exoun 100 metra se direct xoris empodia...

kai 30m anamesa apo toixous.

tora epidi eine microwave kymata kathe metaliko antikimeno frenarei to sima

akoma kai plegma metaliko (metaliki sita parathirou)= no1 empodio

analoga kai pou tha strepseis tin kerea.

episis yparxoun kerees isxiroteres extra pou pigenoun eos kai xiliometra (se euthia panta..) (exo diktio 2 xiliometra apostasei wifi!) me 24db panel.

esei dokimase tes etsi kai an thes pio dynati kerea rotise sto magazi pou tha pareis tin karta gia kerea home version.

elpizo na voithisa.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

episis..an thes sosto dyktio kai aprovlimatisto kita mipos eine kalitera na pareis ena Wireless LAN Access Point sto ena PC opos: DWL-2100AP

, kai sto allo PC mono mia karta wifi pci .opos: DWL-G520

oi siskeues eine tis D-Link kai tis dino gia paradeigma ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...