Προς το περιεχόμενο

ΧΒΟΧ dashboard


tempo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

διαβάζω καιρό για το τι μπορώ να κάνω με ένα dashboard στο XBOX μου και έχω πάθει πλάκα!!!

 

Ερωτήσεις λοιπόν

 

που μπορώ να βρω dashboard για να κατεβάσω?

είναι μεγάλο σε μέγεθος?

πως θα το περάσω στο XBOX?

μπορεί να φορτώνει κάθε φορά που ξεκινάει το XBOX?

 

μην με παραπέμψετε σε άλλο site με tutorials γιατί ομολογώ ότι εχω μπερδευτεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι για να βάλεις ένα οποιοδήποτε dashboard πρέπει να είναι τσιπαρισμένο το XBOX. Επίσης συμφωνώ με τον φίλο DIMERR ότι πρέπει να διαβάσεις κάποιον οδηγό γιατί είναι περίπλοκη η διαδικασία εγκατάστασης για κάποιον που δε γνωρίζει το άθλημα.

Ένας καλός οδηγός είναι αυτός : http://www.xbox-scene.com/articles/evox-install.php

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι για να βάλεις ένα οποιοδήποτε dashboard πρέπει να είναι τσιπαρισμένο το XBOX. Επίσης συμφωνώ με τον φίλο DIMERR ότι πρέπει να διαβάσεις κάποιον οδηγό γιατί είναι περίπλοκη η διαδικασία εγκατάστασης για κάποιον που δε γνωρίζει το άθλημα.

Ένας καλός οδηγός είναι αυτός : http://www.xbox-scene.com/articles/evox-install.php

 

 

Prepei i na einai tsiparismeno i na exei softmod

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΤΙΓΡΑΨΩ ΑΥΘΕΝΤΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Xbox?

 

mesw tou dashboard syndeeis to xbox sto pc me th lan 8yra(afoy to exeis chiparei prwta) k me eidiko programmataki pairnas ta arxeia tou xboxdvd (poy mono to leiser tou xbox mporei na diabasei) sto pc eite ta kaneis copy sto sklhro tou xbox.

pantws de 8a sto proteina... :grin: :grin: :grin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mesw tou dashboard syndeeis to xbox sto pc me th lan 8yra(afoy to exeis chiparei prwta) k me eidiko programmataki pairnas ta arxeia tou xboxdvd (poy mono to leiser tou xbox mporei na diabasei) sto pc eite ta kaneis copy sto sklhro tou xbox.

pantws de 8a sto proteina... :grin: :grin: :grin:

 

 

 

 

ναι φιλε μου,ομως μπορεις να μου πεις αυτο το προγραμματακι?????????????????please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δείτε και εδώ σχετικά με μερικά utilities και dashboard(s) σε ένα utilities collection CD.

περιέχει:

*Dashboards*

Avalaunch, NeoDashX, EvolutionX, NexGen v2.0, UnleashX, Xbox Media Center

 

*Προγράμματα*

boxplorer, ConfigMagic-FINAL, ConfigMagic-XBOX-1.6-FINAL, dvd2xbox, dvdx2, gueux_dvdX, linksboks-0.92, PPF-XBOXv07a, video_select_v2, xb-ftp062, Xbox Media Center

 

*Emulators*

extremegb, fbaxxx, fceultra, MAMEoX, neogenesis, NesterX, pcsxbox, pj64, smsplusx, smsplusx, Surreal64, uaex, UltraXLE-v1.0b, vice64x, xnes, xsnes9x

 

*Bios*

M8plus.bin, M8plus_Avalaunch.bin, M8plus_nexgen.bin, M8plus_thc.bin, M8plus_UnleashX.bin, M8plus_xbmc.bin, M8plus_xbmc.bin, M8plus_16.bin, M8plus_16_Avalaunch.bin, M8plus_16_nexgen.bin, Mplus_16_UnleashX.bin, M8plus_16_xbmc.bin, M8plus_16_NeoDashX.bin, x2_4983.06_256k.bin, x2_4983.67_256k.bin

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...