Προς το περιεχόμενο

linksys WAG54G provlhma gia active user


shaman505

Προτεινόμενες αναρτήσεις

epeidh evala otenet sto spiti ws gnwstwn mou esteilan to jetspeed 520.mou espase ta nevra me ta kollhmata tou kai apofashsa na parw to linksys WAG54G.to provlhma einai enw ekana oles tis ry8miseis kanonika sto router (portforward) kai static ip den mporw na eimai active.gia na katalavete poio akrivws einai to provlhma me to pou kanw search kai mou vgazei ta apotelesmata me petaei stadiaka apo ola ta hubs?ypopsiazomai oti kati den exei katsei kala!ti mporei na einai ayto?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια και εγώ! με το σιγκεκριμένο router. εμένα πάλι μου λέει το πρόγραμμα ότι η διεύθυνσή μου είναι άλλη από αυτή που βγαίνει ο υπολογιστής γιατί ο router δίνει στο pc διεύθυνση δικτύου. το πρόβλημα είναι ότι ο router λέει 87,202, κτλ κτλ ενώ το dc++ στο pc στέλνει έξω 192,168,1,64 , διεύθυνση που του έχει δώσει ο router.

 

πως θα γίνει να δίνει ο router την διεύθυνση που παίρνει sto pc?

 

help plz!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω το linksys εδω και 6 μηνες και δεν ειχα προβλημα! μπειτε στο site της linksys, και διαβαστε τα faq. δε χρειαζεται noip, το linksys παιρνει επανω του λογαριασμο απο τη dyndns, και σε κανει active χωρις να τρεχεις κανενα software. το να βγαζει διαφορετικη ip στο dc συμβαινει μερικες φορες, αλλα δεν ειναι προβλημα του linksys, ειναι προβλημα της dynamic ip. το κανεις restart, και ολα καλα. ψαξτε τα ελληνικα dsl forums και θα βρειτε τη λυση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...