Προς το περιεχόμενο

Linksys Wag354g-eu (annexa) Firmware


skarvelas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 154
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Παιδιά έχω το WAG354G-DE γιά DSL over ISDN. Ολα καλά αλλά όλα είναι ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ. Ξέρει κάποιος αν υπάρχει αγγλικό firm αλλά να είναι γιά ISDN? Και μη μου πείτε κοίτα το site της lonksys επειδή εκεί ούτε καν το αναφέρει σαν μοντέλο (!!!!) το 354.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω το WAG354G-DE γιά DSL over ISDN. Ολα καλά αλλά όλα είναι ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ. Ξέρει κάποιος αν υπάρχει αγγλικό firm αλλά να είναι γιά ISDN? Και μη μου πείτε κοίτα το site της lonksys επειδή εκεί ούτε καν το αναφέρει σαν μοντέλο (!!!!) το 354.

 

 

An kaneis ena search sto site ths linksys tha to breis (kai ta firmwares)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου έκανες εσύ και το βρήκες? Επειδή τουλάχιστον 2 μέρες το παλεύω. Λες να μη με γουστάρει η linksys? Αν το βρήκες στείλε μου το link σε παρακαλώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου έκανες εσύ και το βρήκες? Επειδή τουλάχιστον 2 μέρες το παλεύω. Λες να μη με γουστάρει η linksys? Αν το βρήκες στείλε μου το link σε παρακαλώ

 

 

egw to vrika edw...

 

http://www.linksys.com/servlet/Satellite?childpagename=US%2FLayout&packedargs=c%3DL_Content_C1%26cid%3D1115416836002&pagename=Linksys%2FCommon%2FVisitorWrapper

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Paidia afou katevasa k ta dyo f/w pou anaferete kai stis dyo periptoseis pira ena f/w update failed...To router ton agorasa apo germano.Yparxei periptosi na min einai Annex A? O logos pou piga na kanw f/w update einai giati mesa s ena tetarto o router exei allaxei 3 ip (logo disconnect). I forthnet mou eipe oti einai gnosot provlima twn sygekkrimenon montelwn k na to gyriso se bridge!!!! akouson akouson....Profanos o logos pou to agorasa einai na to xrisimopoiiso san router k oxi san bridge...Plz help...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μετά το upgrade σε 1.01.05 αποσυνδέεται πλέον μόνο όταν κατεβάζω torrents και ειδικά την ημέρα (ανεξάρτητα από τις πόσες ταυτόχρονες συνδέσεις, μπορεί 5 μπορεί και 60). Το βράδυ σπάνια αποσυνδέεται.

Τα χριστούγεννα επί μέρες δεν είχε κάνει ούτε ένα disconnect και σε torrents κατέβαζα από 30-45kb/sec με πολλές ταυτόχρονες συνδέσεις. Ευελπιστώ αργότερα να διορθωθεί το πρόβλημα είτε λόγω ΟΤΕ/FORTHNET είτε με νέο firmware.

 

Για ποιο λόγο αποτυγχάνει η αναβάθμιση; Δε σου εμφανίζει μύνημα λάθους εκτός από το "Update failed";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...