Προς το περιεχόμενο

p32 software προβλημα βοηθεια


teopont

Προτεινόμενες αναρτήσεις

υστερα απο μια πτωση η sony p32 φωτογραφικη που εχω εμφανισε ενα μηνυμα λαθους! ενω δουλευε κανονικα η μηχανη το flash δεν φορτωνε.ετσι και εκανα λοιπον reset δουλεψε το flash και μετα απο δυο φορες ξανασταματησε να φορτωνει. και μονο με ρεσετ ξαναδουλευε για κανα δυο φωτογραφιες . το πηγα σημερα σε τεχνικο και μου ειπε οτι δεν γινεται να ειναι καποιο hardware προβλημα αφου σου δουλευει για λιγο . οπωτε εψαξα σημερα στην σονυ και δεν εχουν το λειτουργικο της φωτογραφικης ετσι ωστε να το εγκαταστησω ετσι ωστε να δω αν θα δουλεψει . μιλησα και με ενα τεχνικο της σονυ μεσω live chat αλλα ουτε αυτος μπορουσε να μου πει που θα βρω το προγραμμα που χρισιμοποιει η φωτογραφικη μου. μηπως εχει κανεις καμια ιδεα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το error που μου βγαζει ειναι το Ε:91:01 ! αυτο που θελω να ρωτησω μηπως ξερετε αν γινεται η υπαρχει καποιος τροπος ωστε να μπορεσω να ξανα εγκαταστησω το λογισμικο της μηχανης με καποιο τροπο η αδικα ψαχνω κατι τετοιο? γιατι με το reset δουλευει για λιγο και μετα παλι αντε για. ειμαι σε απογνωση δεν βρηκα κατι στο ιντερνετ και στην sony το μονο που εχουν ειναι τους usb drivers λες και τους χρεαζομαι για τα xp. ασε και το online help support.δεν λεω καλο στην σκεψη αλλα δεν βοηθανε καθολου μολις τους πεις το προβλημα θα σε ρωτησουν αν ειναι φορτισμενες οι μπαταριες

και μετα θα σου πουν τελικα δεν μπορουμε να σας βοηθησουμε συμπληρωστε

αυτη την φορμα για να μας στειλετε την καμερα να την επισκευασουμε με

εξοδα το λιγοτερο 200 ευρω .

πολυ εξυπνο και να σκεφτειτε οτι η καινουρια με πολυ καλυτερα

χαρακτιριστικα εχει 165 .

αν δεν βρω κατι και αυριο με βλεπω να την πεταω και να

αγοραζω μια καινουρια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...