Προς το περιεχόμενο

case fan problem


Bechli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Paidia to kouti mou exei mono ena anemistiraki kai apofasisa na tou valw akoma ena mprosta.To provlima mou einai oti den ksero apo pou tha pernei revma giati h motherboard exei mono mia ypodoxi gia case fan,Mhpos mporei kapoios na me bohthisei?Exw thn motherboard GA-8IPE1000.

 

Sorry gia ta greeklish alla sth SuSE den kserw pws na allaksw glwssa.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

den eimai eidikos alla gia na sindeseis to kalodio tou fan me to molex prepei na kopseis to kalodio tou fan(diplo einaI) na to anoikseis sta 2 kai meta na bgaleis to molex(me eidiko ergaleio) kai na baleis to 1kalodio tou fan(mauro)se 1 apo ta 4pins(tora poio apo ola tha se gelaso)kai to 2o kalodio (kokkino se ena allo pin tou molex meta ksanabazeis to plastiko kai telos...einai spastiki douleia..ego paleuo na ksesindeso to fan apo to molex gia na to balo se panel...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

a kati allo poli pio eukolo pou den skeftika!!iparxoun kalodia opos:apo mia ipodoxi gia fan na bgazei 2ipodoxes gia fan i apo 1molex na bgazei 2ipodoxes gia fan!!i kaliteri lisi pisteuo.times tora...nomizo 8euro..

etsi.parte ena splitter kai moiraste tis siskeues.iparxoun splitters apo 1 se 2 molex kai exei kai to e-shop merika pou sou bgazoun apo 1,4 molex.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...