Προς το περιεχόμενο

mia xazh erwthsh


deepdish

Προτεινόμενες αναρτήσεις

paidia molis egatesthsa linux kai tha hthela na mu peite pws borw na balw to dc ...

to brhka me to synaptic ekana egatastash alla tipota.den to emfanizei sta programata

yparxei kanenas odhgos egatastashs na mathw pws ginetai.?

sorry gia ta greeklish alla den kserw pws na grafw ellhnika.twra ta psaxnw ola

exw pelagwsei!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτρεπονται αλλα καλυτερα να γραφουμε στα ελληνικα.Ποια διανομη εχεις?Μια που του απαντατε πειτε μου κι εμενα που δεν μπορω να βαζω τονους πως να βαλω.Το παραξενο ειναι πως αυτο γινεται μονο στο opera και πουθενα αλλου.Να ανοιξω μηπως καινουργιο θεμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

opws grafei kai sto site tou dc++ ta linux client einai http://dcplusplus.sourceforge.net/faq/faq.php?display=faq&faqnr=6&catnr=2&prog=1&lang=en&onlynewfaq=1

kai gia mac osX

http://dcplusplus.sourceforge.net/faq/faq.php?display=faq&faqnr=7&catnr=2&prog=1&lang=en&onlynewfaq=1

prosopika omws kanena den mou exei pexei opws thelw...

To mono pou mou leipei apo to linuxaki mou :'(

twra gia to pou tha vreis to dc pou exeis idi egkatasthsei katarxhn praprei na sou pw oti gia na doulepsei prepei na valeis kai to dc-gui pou pataei panw sto dc giati den pistevw na mhn thelei grafiko perivalon kai meta an pali den sto vgalei sto progs dokimase na dwseis sthn consola dc-gui

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Φυσικά. Υπάρχει το bittorrent (command line, γραμμένο σε python), το mldonkey και το γνωστό Azureus. Ενδεχομένως υπάρχουν και άλλα, αλλά δεν το έχω ψάξει περαιτέρω το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την ευκαιρια, κατεβασα το azureus αλλα ειναι λιγο unstable.Τις πρωτες φορες δουλευε κανονικα αλλα τωρα καθε φορα που το ανοιγω κλεινει κατευθειαν.Μαλιστα χτες το αφησα μερικες ωρες και οταν γυρισα ειδε οτι ειχε κλεισει!Κατεβασα απο εδωεδω το linuxGTK, καλα εκανα?Κατεβασε ενα tar αρχειο στο οποιο εκανα extract σε εναν φακελο στο Desktop και το τρεχω απο κει.Πως θα το εγκαταστησω κανονικα?Τι να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα ξηλωσα το σουσε,εβαλα ουμπουντου,εγκατεστησα το dc αλλα....

Πολυ ασταθες και απογοητευτηκα.Οποτε πισω στα παραθυρα παλι.κλαψ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για valknut δοκίμασες; Εμένα είναι μια χαρά. Και μάλιστα κάνει και download απο πολλούς χρήστες ταυτόχρονα, κάτι που δεν νομίζω να κάνει το DC++ (ακόμα), αν και έχω καιρό να τρέξω DC++

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...