Προς το περιεχόμενο

Acer 1804 gnomi sas


Farouk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα αυτό το λαπτοπ για 8 μήνες.

 

Υπέρ: Καταπληκτική οθόνη (ζεστά χρώματα πολύ καλό μαύρο και καλή γωνία θέασης, υψηλή αντίθεση), πολύ καλές επιδόσεις ανεξαρτήτως εφαρμογής που δουλεύεις, και καλή απόδοση στα παιχνίδια.

 

Κατά: Τραγική αυτονομία (40 λεπτά με το ζόρι) και ρίχνει στο 1/10 την απόδοση όταν η μπαταρία πέσει κάτω από 34%, ζεσταίνετε πολύ και έχει μέτρια ποιότητα κατασκευής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To thelei gia internet,mp3,poli ligo paixnidia,pithanos kapoia epeksergasia eikonas.Epidei exei mikro spiti kai thelei to pigainei mia ston apo pano orofo kai mia sto isogeio pernei laptop...tha to douleuei epitopliston sto reuma...Ean omos exete na protinete kati allo kalitero se ayta ta lefta tha itan kalo...Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Acer δεν τα είχα ποτέ σε ιδιαίτερη εκτίμηση, χωρίς αυτό να σημαίνει βέβαια ότι μπορεί να μην είναι καλά.

 

Εγώ προτείνω αυτό το FSC με Athlon 3400+ 64bit, 1GB RAM, 80GB σκληρό, 128ΜΒ κάρτα γραφικών της ΑΤΙ και βάρος 3kg. Είναι πιθανόν ο Athlon να ζεσταίνει το μηχάνημα αλλά από την ώρα που το θέλει για το σπίτι δε νομίζω να αποτελεί σημαντικό πρόβλημα αυτό.

 

Α, επειδή τώρα πρόσεξα ότι ο Acer έχει 17" οθόνη, ο FSC που προτείνω έχει 15.4". Αν απαραίτητα χρειάζεται μεγαλύτερη οθόνη τότε μάλλον αυτός που λέω δεν του κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 1804 το εχω κι εγω, η μπαταρια μου κραταει 50 λεπτα, ομως ειναι δυαντο μηχανημα, τωρα για ποιοτητα κατασκευης δεν μου φαινεται να ειναι ασχημο ρε παιδια.

Γενικα τα Acer δεν εχουν καλη φημη και ισως να ειναι αληθεια, αλλα στην τιμη που τα βρισκεις με αυτα που προσφερουν δε νομιζω οτι υπαρχουν αλλα μοντελα.

 

Παντως αν δεν θελει για βαρια δουλεια, ας παρει ενα μοντελο που θα του δινει περισσοτερη αυτονομια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...