Προς το περιεχόμενο

Problima me Suse 10 x86 live cd


Dark_Sage

Προτεινόμενες αναρτήσεις

re paidia kamia nea idea panw sto problima mou?

Ή χαλασμένο δισκάκι (κόπια) κάτι τέτοιο. Ή τρέχα γύρευε :P

H λύση ! Ή το ξανακατεβάζεις ή αν θές στείλε με pm τα στοιχεία σου να σου στείλουμε καμιά κόπια από τις δικές μας τις καταπληκτικές

an thelete kano kopoies

Αυτά που έχεις απ'ότι είδα είναι για x64

Για εμένα που είμαι παλιομοδίτης και θα είμαι για αρκετό καιρό κάνουν ;

Αν ναι τότε ξεκίνα κόπιες.

Για την ιστορία έχω και το Mandriva Linux 2005 .. Eίναι αυτό που κυκλοφορεί στα περίπτερα με το περιοδικό linux format και νομίζω είναι σχεδόν εξελληνισμένο ..... Δεν είναι live αυτό.

Αν και το καλύτερο θα είναι όποιος το θέλει να πάρει και το περιοδικό (8€ ) για να διαβάσει και πέντε πράγματα αν είναι σαν και μένα άσχετος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wert μαλλον δεν εχει νοημα. Αν δουλεψει δεν θα κερδισεις τιποτα. Αυτο που λες για το περιοδικο εχεις δικιο.

Dark_Sage τσεκαρε οτι το dvd ειναι οκ και πες μας και την συνθεση του υπολογιστη σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ego simera katevasa ta 5 cd tou suse kai to live dvd...

epeidi den eixa cd ekapsa to dvd kai eipa na to trekso...

 

to proble me to kolima to efaga kai go...eida pos mporousa na patiso esc gia na vlepo ti kanei ekeini ti stigmi kai paratirisa oti kati elege gia usb kai "waiting 3 sec for...na kanei kati..."

katalava oti to problem to eixe kapoia usb device kai skesinedesa ta panta ektos tou eksoterikou HDD...

sinexise kanonika kai mpika...

 

ti to ithela???

oute internet, oute refresh rate pano apo 64 (?!?) sta 1024...kai na mi miliso gia tv-tuner, oute ixo...

 

kai afti itan i proti apopeira na do linux monos mou

(alli mia fora eixe erthei prin 2 xronia enas filos me ena live pou oute pou thimamai)

 

mallon den eide sxedon kamia siskevi mou

tha kapso avrio ta cd na do ti paizei...kai tha prospathiso na tin palepso monos mou...

 

(kathe voitheia dekti vevaios vevaios...!!!!)

 

A! btw...DEN mporouse na kanei mount ta partitions mou (me arxeia kai mp3, akoma kai ta fat, den milao gia ntfs)

ALLA TO USB SKLIRO TON EIDE!!!!!!(glentia!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...