Προς το περιεχόμενο

Υπαρχει ADSL modem για ISDN & PSTN;


greekparot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η ερωτηση μου ειναι αν υπαρχει ADSL modem για ISDN & PSTN; Γιατι στο ενα σπιτι εχω ISDN και στο αλλο σπιτι (θα βαλω την επομενη εβδομαδα adsl) εχω PSTN, ετσι ωστε να μπορω με ενα μοντεμ μεταφεροντας το να κανω τη δουλεια μου χωρις να χρειαστω να αγορασω και 2ο μοντεμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
ta paraxena tous na min ekanan wave mono kala tha itan.bgike kana new firmware i akoma me to programma pezete?

 

Distixos me to idio provlima palevw akoma, oxi pws exw psaksei gia new firmware alla oute egw diavasei tpt se kapio forum.

Distixos logo douleias den eimai k polu home giauto k den to exw psaksei, twra pou moy to thimises tha to dw omws :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PAIDIA OXI d-link mou exoun faei tin zwh.....arketa me aythn tin marka....exw allaksei to modem mou 4 fores me new one...kanei sunexeia restart trwi kollimata kai etsi...eimai uk kai eutixos den mou lene tpt pou tous to paw sunexeia pisw...an kai twra teleutaia o politis me koitaei sta xeria na dei an efera tpt pisw.heheh

 

 

pare oti allo thes alla oxi d-link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρουμε αν γίνεται flash του SpeedTouch 530i?

 

Έχω ένα για ISDN και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Θέλω όμως να αλλάξω γραμμή, να το βάλω σε άλλη που είναι απλή PSTN και να καταργήσω εξολοκλήρου την γραμμή που έχει ISDN...

 

Μπορώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...