Προς το περιεχόμενο

Black... Nea screenshots (56k Warning)


Slay

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 100
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
ego den 8elo gameplay footage se video...8elo na to to teliko paixnidi na trexei sto ps2...edo 8a maste na doume telika ti isxiei...

you're in denial, δεν πειραζει τα ιδια λεγανε και για το GT4 και βγηκε και ειχε αυτα τα γραφικα που εδειχναν τοσο καιρο σε screenshots kai videos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλωστε μην ξεχναμε οτι μολις τα 2 τελευταια χρονια εκδοθηκαν παιχνιδια τα οποια καταφεραν να φθασουν το PS2 στα ορια του...Εγω πιστευω οτι ανετα θα τρεχει ετσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι ο Bourdoulas έχει δίκαιο.

Τα screenshots και τα βιντεάκια λογικά είναι από την έκδοση για xbox και όχι από αυτήν για ps2.

Αν πάτε στην αντίστοιχη σελίδα του xbox θα δείτε ακριβώς τα ίδια 4 clips gameplay footage αλλά και τα ίδια screenshots.

 

http://www.gamespot.com/xbox/action/black/media.html?mode=all

 

Και φυσικά για λόγους διαφήμισης οι developers θα προτιμούσαν να βγάλουν την έκδοση για xbox που είναι και πιο εντυπωσιακή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kai giati na kanoyn kati tetoio gia ena paixnidi to opoio ftiaxan sto PS2 kai meta to kanan port sto xbox? ti diafores eixan ta burnout pera apo to gegonos oti h ekdosh toy xbox eixe ligotera particle effects?

 

@bourdoylas

 

An to exeis dei ontos to GT4 kai les ayta poy les tote apla koroideyeis ton eayto soy, ta grafika htan ta idia kai sto gameplay kai sto replay, h monh diafora einai oi gonies lhpshs poy einai sigoyra poio omorfes alla den mporeis na paizeis me thn kamera na koitaei to amaxi soy apo mprosta.

Kai ayta ta grafika ta bgazei kai me 60fps oxi san kati alla racing poy me to zori pane sta 30 kai to theoroyn kai katorthoma.

Kai gia na kleiso to off topic, to GT4 prosopika den moy aresei san paixnidi, apla eimai poio poly burnout typos, alla den mporo na mhn thaymaso thn texnikh artiothta poy to diakatexei.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν δεν το "έφτιαξαν" όπως γράφεις αλλά ξεκίνησαν να το φτιάχνουν και στην πορεία ξεκίνησαν να κάνουν το ίδιο και με το xbox.

Πιθανόν να είδαν ότι δεν τους έβγαινε όπως το ήθελαν στο ps2.

Από όσο ξέρω οι δύο εκδόσεις θα βγούν ταυτόχρονα και το πιο πιθανό είναι όπως έγραψα να δείχνουν την έκδοση που θα φαίνεται καλύτερη.

Αν βέβαια το έκαναν όντως port τότε τα παιχνίδια θα μοιάζουν αρκετά αλλά δεν έχω διαβάσει κάπου ότι είναι port.

Γενικά το ps2 είναι πολύ παρωχημένο και δεν έχει την δύναμη που χρειάζεται για δυνατά fps παιχνίδια (βλέπε far cry - half life2 ).

Οπότε και από αυτή την άποψη να το δεις πάλι το πιο λογικό είναι δείξουν προς τα έξω την καλή έκδοση για να τραβήξουν τον κόσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν δεν το "έφτιαξαν" όπως γράφεις αλλά ξεκίνησαν να το φτιάχνουν και στην πορεία ξεκίνησαν να κάνουν το ίδιο και με το xbox.

Πιθανόν να είδαν ότι δεν τους έβγαινε όπως το ήθελαν στο ps2.

Από όσο ξέρω οι δύο εκδόσεις θα βγούν ταυτόχρονα και το πιο πιθανό είναι όπως έγραψα να δείχνουν την έκδοση που θα φαίνεται καλύτερη.

Oraies oi eikasies poy bgazeis apo to myalo soy' date=' traba tora sto link poy exo hdh dosei kai katebase to video me thn synteyxh apo toys developers poy lene xekathara oti to ftiaxan olo se PS2 (opos kai ta burnout) kai meta to kanan port sto xbox.

Αν βέβαια το έκαναν όντως port τότε τα παιχνίδια θα μοιάζουν αρκετά αλλά δεν έχω διαβάσει κάπου ότι είναι port.

Einai audio-visual h martyria , des to video an den me pisteyeis.

Γενικά το ps2 είναι πολύ παρωχημένο και δεν έχει την δύναμη που χρειάζεται για δυνατά fps παιχνίδια (βλέπε far cry - half life2 ).

Οπότε και από αυτή την άποψη να το δεις πάλι το πιο λογικό είναι δείξουν προς τα έξω την καλή έκδοση για να τραβήξουν τον κόσμο.

To xero giayto den mporeis na dexteis oti einai gia PS2, prosopika me ta tosa particle effects poy exei to sygkekrimeno game, to xbox tha mashseis asxhma, problepo na kobontai polla apo ayta, opos egine kai me ta burnout.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

slay κατέβασα το developer interview και δεν άκουσα πουθενά να λέει ότι το έκαναν port στο xbox , σε ποιο ακριβώς σημείο το λέει ?

Δεν μου γράφεις την φράση ακριβώς όπως την άκουσες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...