Προς το περιεχόμενο

fsc amilo a 1667


drafex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παίδες. Σκεφτομαι πολυ σοβαρα να αγορασω αυτον τον φορητο http://openmind.gr/product_info.php?products_id=2249 , και θα ηθελα μια δευτερη γνωμη ή εντυπωσεις απο καποιον που εχει αγορασει αυτην τη σειρα της fujitsu. Eπισης θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει μεγαλη διαφορα στην αποδοση ενος turion στα 2,0ghz απο τον αντιστοιχο athlon3700+ που υπαρχει στους amiloA και ποιον να προτιμησω....Ευχαριστω εκ των προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πάρει τον ίδιο αλλά με επξεργαστή 4000+ και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Στον δικό μου απλά η αυτονομία είναι μικρή λόγω επεξεργαστή.Κατα τα αλλά όλα καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οι δύο ισάξιοι είναι, με τον ένα να κερδίζει τον άλλο στα σημεία. Ο Athlon μπορεί να είναι δυνατότερος και να αποδίδει καλύτερα στα παιχνίδια, αλλά ο Turion είναι πολύ πιο ισορροπημένος με καλή σχέση τιμής-απόδοσης και αυτονομίας. Οπότε όλα καταλήγουν στο τι θέλεις να κάνεις εσύ στο λάπτοπ σου.

 

Έχε υπόψιν σου πάντως, πως με τον δικό μου δεν μπορώ να δώ ολόκληρη ταινία dvd στην μπαταρία.

 

Όσο για την κάρτα γραφικών, αν δεν έχεις ιδιαίτερες απαιτήσεις, πιστεύω οτι θα σε καλύψει απόλυτα. Εμένα μου χει κάνει κάτι ιστοριούλες στα παιχνίδια, αλλα μάλλον φταίει η εγκατάσταση των Windows, που μου είχαν βάλει απάνω. ( Δεν προλαβαίνω να κάνω φορμάτ να το στήσω όπως θέλω:) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kanena provlima file.

auto pou den egrapsa kai exei simasia einai na prosexeis na pareis oso to dynaton pio grigoro skliro.

auto tha kanei diafora giati sto 3700 pou proanefera oti einai stin RAM petaei alla ama zitas apo skliro kati to vlepeis na pnigetai ligo.

Episis F-S 2 xronia paneuropaiki eggyisi gia emena metraei polu

ante kali sou epilogi, autoi einai oraioi ponokefaloi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Na GR , για πες για το εργαλειο που πουλας..

 

Βασικά είναι αυτός μόνο που αντί για τον 3400 έχει τον 3700.

Επειδή δεν θέλω να χαλάσουμε το thread αν θέλεις περισσότερες πληροφορίες στείλε μου ένα πμ να τα πούμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...