Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases Νο2


bond

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επιδη το προηγούμενο post ξεχήλωσε σε μέγεθος από το χαμό άνοιξα παιδιά δεύτερο Post.

 

To PCάκι μου στις photo , το οποίο μου έχει στοιχείσει παρα πολύ φθηνά, και εκτός της εμφάνισης δείτε τις θερμοκρασίες.

post-15673-129062926321_thumb.jpg

post-15673-129062926322_thumb.jpg

post-15673-129062926324_thumb.jpg

post-15673-129062926326_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κουτί ποιό είναι; ( κάνα link γιατί μου άρεσε) :P

 

Τώρα για τις θερμοκρασίες αν είναι πραγματικά τόσο , είναι πολύ καλά. Αλλά παίζει και ρόλο που έχεις τοποθετήσει τον αισθητήρα. Πρέπει σχεδόν να ακουμπάς τον επεξεργαστή.

Στους 25 δείχνει και εμένα το πάνελ που έχω αλλά τον αισθητήρα επειδή δεν μπορούσα να τον κολήσω δίπλα στον επεξεργαστή τον έβαλα σε μια σχισμή στην ψύκτρα. Ετσι έχω πάντα διαφορά 5 βαθμούς κάτω σε αυτή την ένδειξη από τις ενδείξεις κάποιου προγράμματος.

 

Α ας βάλω και εγώ το δικό μου που το έχω ποστάρει όμως σε άλλο topic

pws mporw na kopsw to plaino enos koutiou?

Αν και αυτή τη στιγμή δεν βλέπω να δουλεύει το imageshack ή μετά από καιρό σβήνουν τις φωτογραφίες αυτοί ; :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσάμπα πράμα!!!

 

Σε μάυρο, μπλέ , κόκκινο και silver από Priveshop 52,90 € (με τροφοδοτικό 350W)

Το Priveshop είναι OK γενικά (επίσημος αντιπρόσωπος των Linksys) αλλά χρέωνει πολλά μεταφορικά , καλό είναι να πάς να το παρεις ο ίδιος εφόσον σε ενδιαφέρει...

 

Το κουτί πάντως είναι κινέζικο (κλασσικά) και εισαγωγή της Interset.

 

Link to this:

http://www.priveshop.gr/product.php?code=101012&sess=1114488308

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσες με ένα pm να ενημερώσεις το άτομο που ξεκίνησε το αρχικό thread(και όχι post) και να μην προσπαθήσεις να συνεχίσεις αυθαίρετα κάτι που ξεκίνησε άλλος.

Και το "Ποιά κάρτα γραφικών είναι καλύτερη;" έχει 'ξεχηλώσει' όπως λες αλλά δεν βρέθηκε κανείς να δημιουργήσει το "Ποιά κάρτα γραφικών είναι καλύτερη; Νο2" .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσες με ένα pm να ενημερώσεις το άτομο που ξεκίνησε το αρχικό thread(και όχι post) και να μην προσπαθήσεις να συνεχίσεις αυθαίρετα κάτι που ξεκίνησε άλλος.

Και το "Ποιά κάρτα γραφικών είναι καλύτερη;" έχει 'ξεχηλώσει' όπως λες αλλά δεν βρέθηκε κανείς να δημιουργήσει το "Ποιά κάρτα γραφικών είναι καλύτερη; Νο2" .

 

@nikoskon : swstos.-

 

@bond : eprepe na enimerwseis ton nikoskon o opoios einai o arxikos dimiourgos tou thread. Oudeis Moderator ekane logo gia pithanotites problimatwn se threads pou ksepernane sigekrimeno arithmo selidwn, alla akoma kai anaferotan kapoios se afto den tha iksere apo websites, kathws den varenei sto paramikro...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω απολυτα με τον nikoskon & gregdais!!

 

bond σε δικαιολογω μονο απο την αποψη ότι εισαι νεος χρηστης και ισως να μην γνωρίζεις το τροπο που λειτουργουν καποια πραγματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη λογική σου Challenger να ποστάρεις εδώ δεν την καταλαβαίνω.

Ή μάλλον την καταλαβαίνω: Challenger+bond=L.F.E. .

Τεσπα.

Όσον αφορά τον bond,μου κάνει εντύπωση που δεν έχει ποστάρει ακόμα.

Άλλα ας μην ανοίξω "ιστορίες".

Καλό replying/posting εύχομαι στο συνάφι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ήμαρτον! Τί επίθεση είναι αυτή? Απλά είδα cases No2 και νόμιζα ότι πράγματι θα το συνεχίζαμε εδώ... Το post μου δε, είχα αρχίσει να το γράφω πριν δω το post του Nikoscon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...