Προς το περιεχόμενο

PSP 2.50 Overflow Exploit


iSpO_fAcTo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ πάντως εμπιστεύομαι μόνο ότι λέει το ps2nfo... και αυτό γιατί ο admin είναι τσακάλι!!! super hacker

Εδώ έχει δίκιο ο gherudos. Είναι πολύ π@π@ρ@ς ο τύπος. Είχε από τις μεγαλύτερες βάσεις χρηστών και τελευταία την είδε και καλά.

Τρελό ban (και για να σου ξαναεπιτρέψει να δεις το forum θα πρέπει να πληρώσεις), κόλπα στο κώδικα της σελίδας για να δείχνει τρελές επισκέψεις κάθε φορά (για να τα "κονομάει" από τους διαφημιστές). Εγώ είμουν τακτικός εκεί αλλά όταν έδωσα λύση σε ένα πρόβλημα που είχαν κάποιοι με το PS2 τους και το Splinter Cell (το οποίο δεν μπορούσαν να τρέξουν με τίποτα σε μάπα chips) μαζί με τα μπράβο των χρηστών δέχτηκα και το ban όπου με ενημέρωσε με email ότι για να μου ξαναδώσει πρόσβαση θα έπρεπε να πληρώσω 20δολλάρια.

Υπάρχουν πολλά και αξιόλογα foras, προτιμώ το ps2-scene και maxconsole.

 

Τώρα όσο αφορά τον πόλεμο μεταξύ σας φίλτατε gherudos δεν το κατάλαβα καλά.Αλλά ελπίζω να μην την είδες και εσύ γιατί αν δεν απατόμαι (αν κάνω λάθος διόρθωσε με) στο 'net υπάρχουν χιλιάδες σελίδες που ασχολούντε με αυτά:

 

pistepste me an sunevaine kati tetoio tha to mathainate apo emena :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o polemos me emena kai ton Z ksekinhse gia tous logous pou proaneferes,epeidh milhsame private edwsa to log sto public gia na doun oloi poso ka8usterhmenos einai kai poso apatewnas einai.Otan kseskizomastan gia to public ps2 scene autos mono endiaferotan gia to pws tha poulhsei swap magic diskakia.Kai tha sou pw akoma kati kraken phgaine sta tutorials kai sta rip kits tou psp kai tha deis oti exei postarei monos tou dika mou pragmata epeidh einai shmantika.Efoson mou ekane ban den eprepe na ksana asxolhthei mazi mou.Kai xwris thn adeia mou na pairnei ta programata mou kai na tous allazei to readme.txt pros ofelos ths ps2nfo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...