Προς το περιεχόμενο

ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ ΤΟ avp...


MoUCLAs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...για το γνωστό antivirus....θα ήθελα να μου πουν την γνώμη τους όσοι το έχουν χρησιμοποιήσει....thanks προκαταβολικά...<P>------------------<BR>NICOLAS...ή κατα κόσμον tHE kiLLeR.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το χρησιμοποιούσα πάνω από χρόνο και ήμουν ικανοποιημένος.<P>Τώρα αγόρασα το Norton Antivirus 9.900 δρχ έτσι για να έχω και κάτι original.<P>Δεν είχα κανένα πρόβλημα. Δούλευε άψογα.<P>Το μόνο κουφό είναι ότι όταν το έκανα εγκατάσταση για πρώτη φορά, με το πρώτο reboot που έκανε κόλαγε. Ξαναέκανα reboot και μετά όλα οκ.<P>Highlander<P><P>------------------<BR>Επειδή δεν έχω την δυνατότητα να διαβάζω όλα τα post λόγω έλλειψης χρόνου, για οτιδήποτε e-mail me.<BR> [email protected] <P>There can be only one...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Einai to kalitero antivirus pou exo xrisimopiisei kai exw dokimasi pola .Einai endiaferon to gegonos oti ena allo programa (avx) poustika peire to domain name avp.com kai poli to mperdepsan kai nomizan oti kanoun upgrade sto avp (http://www.avp.ch)<p>[This message has been edited by zouzouni (edited 28-04-2001).]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ego to avp to pira prin dyo meres apo ton filo gr3 ;p kai ha dixei an einai kalo... os tora eixa to norton av kai pigene mia xara... mou aresei to avp epeidi kanei enimerosi kathimerini gia ious alla den mou aresei pou exei dio eikonidia sto tray .. den xero an xerei kaneis kanenan tropo na exo mono to monitor kai oxi kai to control center... <P>tespa o kairos tha dixei

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον το καλυτερο antivirus τσεκαρι και συμπιεζμενα αρχεια και δεν σε αφηνει να τα ανοιξεις αν ειναι μολυσμενα. Με win98 και Me μου δουλευε αψογα πληρως παραμετροποιησιμο,ομως με WIN2000 απωλεσε τις καλες του ιδιοτητες.Μηπως ξερει κανεις ΓΙΑΤΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...