Προς το περιεχόμενο

mp3 player για αυτοκινητο


tornado

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για 1-2 χρονια λυση για μουσικη οταν κανω ταξιδια εχω δωσει με ενα φορητο mp3 player της sony.

 

Ειπα να περασω σε μια καλυτερη λυση και να παρω ενα ραδιο cd mp3 player ετσι να μην εχω ολα αυτα τα καλωδια που κρεμονται και μπαταριες κλπ κλπ...

 

 

Εχει κανεις καποια μαρκα / μοντελο που να ειναι ευχαριστημενος???

Το μονο που ζηταω ειναι να μην κανει διακοπες στις λακουβες και να ειναι σχετικα ομορφο....

 

 

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'ότι ακούω από άλλους αυτή την στιγμή τα καλύτερα είναι της Pioneer.

 

Εναλλακτικά ρίξε μια ματιά σε άλλες μάρκες που έχουν αποκλειστικά προϊόντα αυτοκινήτου, όπως Clarion.

 

Σε όλες τις μάρκες, τα μοντέλα έχουν διαφορά και ανάλογα με την τιμή και τα extra που έχουν (πολλά υποστηρίζουν και bluetooth, ώστε να τα χρησιμοποιείς για το κινητό σαν hands free)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pioneer 7600MP kai P70BT. Exw dokimasei kai ta duo kai einai ekplhktika, toso seapodosh oso kai se antikradasmikh leitourgia. To prwto to eixa panw apo 1misu xrono kai de phdh3e pote. To deutero to exw 4 mhnes kai epishs de phdh3e pote. Einai polu grhgoro sthn allagh twn kommatiwn akoma kai apo fakelo se fakelo. Twra an sou aresei e3wterika einai ka9ara bitsio :). Pantws eimai sigouros oti h pioneer 9a ekei sigoura kati pou 9a sou aresei (kai 9a exei xamhloterh timh apo ayta ta 2 pou sou anaferw).

 

An tuxei na agoraseis pioneer pou dexetai remote control ri3e mia matia kai edw:

http://www.insomnia.gr/vb3/showthread.php?t=124015 :)

 

Giwrgos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το Sony CDX-S2250S, το πήρα με 125Ε από τη Sony και μπορώ να πω πως είμαι αρκετα ευχαριστημένος. Πολλοί βέβαια με απέτρεπαν από την αγορά Sony για αυτοκίνητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...