Προς το περιεχόμενο

Laptop με Video In!!!


Physics_Rulez

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαίρεται!

Ένας φίλος θέλει να αγοράσει ένα Laptop, που η τιμή του πρέπει να κυμαίνεται μεταξύ 1000-1200 ευρώ. Απαραίτητη προυπόθεση είναι το laptop να έχει VIDEO IN στην κάρτα γραφικών του, για σύνδεση με εξωτερικές αναλογικές πηγές video με σκοπό την επεξεργασία και αποθήκευση video σε ψηφιακή μορφή.

 

Αν έχει κανείς κάποιο μοντέλο στο μυαλό του ας προτείνει!

Ευχαριστώ :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω ότι είναι και ότι καλύτερο το λαπτοπ για τέτοιου είδους δουλειά όπως το video editing που απαιτεί πολύ μεγάλη επεξεργαστική ισχύ και μεγάλους και γρήγορους δίσκους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

video in mporei na vreis

 

alla laptop me arketes dynatotites gia auto pou 8es sta l7 auta de nomizw na vreis

 

kai auto giati mixanima gnwstou me 2.8ghz p4, 512mb ram 60gb disko, radeon9800 xanei frames gia plaka.

 

syni8ws auta ofeilontai se auksisi 8ermokrasias sti cpu kai meiwsi taxytitas ka8ws kai antistoixi fasi pou paizetai sto disko.

 

dld mallon de 8a grafei kala.

 

twra i eggrafi trwgetai an valeis ekswteriki syskevi se firewire gia auti ti douleia. eksallou mi dianoi8eis oti 8a katafereis na kaneis kati tetoio me laptop gia panw apo 20' me battaria

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον έχω ενημερώσει πως το laptop δεν κάνει γι αυτή τη δουλειά.

Καμμια πρόταση για το πως θα γίνει η δουλεια καλύτερα; πχ προτείνετε κάποιο laptop και κάποια από αυτές τις εξωτερικές συσκευές που λέτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον έχω ενημερώσει πως το laptop δεν κάνει γι αυτή τη δουλειά.

Καμμια πρόταση για το πως θα γίνει η δουλεια καλύτερα; πχ προτείνετε κάποιο laptop και κάποια από αυτές τις εξωτερικές συσκευές που λέτε...

 

Αυτό που αγόρασα εγώ, την κάνει τη δουλειά που θέλει ο φίλος σου άνετα αλλά ξεφεύγεις στην τιμή... ρίξε μια ματιά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...