Προς το περιεχόμενο

CREATIVE Zen Micro ενσύρματο τηλεχεριστήριο


ekkli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχει κανεις ιδεα που μπορω να το βρω στην ελλαδα?

το εχω βρει pixmania κ technixx

αλλά ψαχνω μπας κ υπαρχει πουθενα πιο κοντα,

μην κανω παραγγελια για 25 ευρα.

 

επισης ψαχνω κ τροπο να το ψαξω στο μπαρμπα-σκρουτζ αλλά δεν εχω καποιο κωδικο ή περιγραφη που να δινει αποτελεσματα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου βρήκα αυτο για τσεκαρέ το..[url']http://www.technixx.gr/deeplink.jsp?PROD=38488&ext=skroutz[/url]

 

μαλλον δεν ειδες καλα το πρωτο ποστ μου,

εχω 2 λινκς, ενα απο το technixx κ ενα απο pixmania

-μαλιστα ο τιτλος του θεματος ( CREATIVE Zen Micro ενσύρματο τηλεχεριστήριο ) ειναι copy-paste απο techixx :)

 

το θεμα ειναι αν υπαρχουν ελλαδα,

μην πληρωσουμε συνολικα καμια 40αρια ευρα για το χειριστηριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Επανέρχομαι μετά απο καιρό στο θέμα.Το πήρα το wired remote απο το technix.Αν δεν το παραλαβεις απο το μαγαζι με το κουριερ το πακετο σου βγαίνει 41 ευρώ όπως είπες φίλε μου ekkli.Τωρα μερικές εντυπωσεις..ειναι αρκετα μικροσκοπικο το μισό σεδον απο το zen.Τα πληκτρα δεν με ενθουσίασαν και τόσο αν και ανταποκρίνονται πληρως στις λειτουργιες τους.Το remote λειτουργει ακομα και όταν είναι κλειδωμένο το touchpad ενώ το κουμπι lock που έχει πάνω του κλειδώνει μόμο το ρεμοτε και όχι το touchpad του zen.To κουμπι mode είναι μόνο για την εναλλαγή ραδιο-μουσικη και αντιστροφα αν και θα ήθελα να έχει και κάποια επιλογή shufle repeat κατι που αποσιάζει και πρεπει να γίνει απο το zen.Γνώμη μου αν δεν το χρειάζεσαι και πολύ μην το παρεις πολλά λεφτά για το τίποτα.

Υγ.εχει ωραιο klip :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπραβο για την ενημερωση στεφανε κ χρονια πολλα.

 

κατι που δεν εχω ρωτησει εξ αρχης,

για ποιο ζεν μιλαμε?

το 5άρι ή το 6άρι?

εγω εχω αυτο με το 5άρι δισκο, αν φτηνηνει καποτε κ το παρω θα παιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει να κάνει με την χωρητικότητα το συγκεκριμενο remote κανει ακόμα και για το zen vision οπότε μην ανησυχεις.Και εγώ με τον 5αρι δίσκο έχω.

 

ΥΓ.Καλή χρονιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...