Προς το περιεχόμενο

ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΤΟΥ Laptop ΜΟΥ


vasiloukos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΕ ΤΟ Laptop ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ. ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΑΝΑΒΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΑ Windows ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΟΛΑ ΑΧΝΑ, ΔΥΣΚΟΛΑ ΔΗΛΑΔΗ ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΤΟ Desktop ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ. ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΜΕ ΑΛΛΗ ΟΘΟΝΗ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΤΗΝ ΣΥΝΔΕΩ ΜΕ Crt ΟΘΟΝΗ ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ. ΕΧΩ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΩΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΗ ΕΠΑΦΗ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΥ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΣΩ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΝΑ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟΝ ΦΟΡΗΤΟ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΧΝΑ. ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΤΟ ΒΑΘΟΣ ΤΑ WINDOWS!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιθανο προβλημα στον Inverter,Πριν το πας αντιπροσοπεια,ξεκαρε τον διακοπτη που αναγνωριζει το ανοιγμα της οθωνης,βρισκεται κοντα στις βασεις της,εαν ιναι μαγνητικος δεν μπορεις να κανεις κατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λαπτοπ έχεις; Παράδειγμα σε μερικά Acer με shift και F6 μπαίνει η οθόνη σε power save mode (μόνο η οθόνη το τονίζω αυτό) και τα βλέπεις όλα αχνά.

Τσέκαρε να δεις μήπως είναι αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΩΣΑΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο Inverter. ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΠΟΥ ΔΕΙΞΑΤΕ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...