Προς το περιεχόμενο

Opoios prolabe to 360 eide...


sargos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
το PES5 Παίζει μια χαρά όταν κατεβάσεις το αντίστοιχο αρχείο απο internet.
To pes5 to exw monkey edition only :P

Pantws ekana kai ena test. Dld tou evala kamia 10aria monkey editions kai sta misa peripou elege oti den yparxei stin lista me ta compatible , kai sta alla apla evgaze ena mikro minima oti de mporei na ta paiksei... ;)

 

To PES4 original pantws den paizei. Who cares vevaia , oloi to 5 tha theloun na paizei , kai logiko einai.

 

Ante kai na doume kapote to pes6 san to nba2k6... :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης gk1 πως είναι το halo2 στο 360? Έχει καλύτερα γραφικά??

file to pexnidi einai grameno kai gia 360!!!! ayto fenete kai apo to logotipo stin arxi! xbox me xbox 360!!!!! ola ta grafika poly anotera...

oxi tholoyres..

oyte pixel kaliteros hxos!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

file to pexnidi einai grameno kai gia 360!!!! ayto fenete kai apo to logotipo stin arxi! xbox me xbox 360!!!!! ola ta grafika poly anotera...

oxi tholoyres..

oyte pixel kaliteros hxos!!!!

 

Που το αναφέρει το λογότυπο ακριβώς?

Μακάρι να ισχύει το ίδιο και για άλλα παιχνίδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που το αναφέρει το λογότυπο ακριβώς?

Μακάρι να ισχύει το ίδιο και για άλλα παιχνίδια!

gia to proto logotipo toy xbox soy lew! kanonika einai grameno mesa sto dvd! sto xbox 1 einai mayro fonto kai prasino x enw sto 360 einai aspro me prasino x!!!! kai xoris to update poy pezis ola ta games toy 1!!!!

simera diabasa kapoy pos ta games poy mpenoyn live tha exoyn listes me toys kaliteroys gamer!!! apo to prosopiko fakelo tha blepei poso exei asxolithi o kathenas kai se poses wres to teliose!!!!! kaloooooooooooooo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω κι εγώ να τσιμπήσω κανένα 360 με το νέο χρόνο, ελπίζω να έχει προχωρήσει μέχρι τότε το θέμα που μας απασχολεί όλους (το αρχαιοελληνικό τσίπωμα!). Μέχρι στιγμής δεν νομίζω να έχει προχωρήσει πολύ το θέμα (αν κι έχω σταματήσει να παρακολουθώ τα fora του xbox-scene.com εδώ και μια βδομάδα). Αν έχω καταλάβει καλά οι διάφοροι φίλτατοι κύριοι που προσπαθούν να φτιάξουν ένα 360 modchip, θέλουν να πάρουν τη δόξα για τον εαυτό τους και δεν πολυσυνεργάζονται, με αποτέλεσμα να καθυστερεί το πράγμα.

Υπομονή. Στο μεταξύ θα βγει και κανένα παιχνίδι της προκοπής γιατί τα μέχρι στιγμής υπάρχοντα δεν με ενθουσιάζουν και τόσο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pantos ehw akousei polla atoma pou to vrikan se germano... isos epidi oi perisoteroi pou epsahnan na to vroun kitousan, se megala katastimata opos papaswtiriou, plaisio klp... tous germanous den tous skeftike o polis kosmos kai osoi pigan vrikan pio eukola komatia!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτές πήγα σε έναν Παπασωτηρίου να δώ τι έχουν φέρει για 360, και φρίκαρα με τις τιμές στα παιχνίδια! Είναι δυνατόν να έχουν άπο 65 με 70 ευρώ??? Έχω παρατηρήσει πως απο γενιά σε γενιά κονσολών μαζί με τις επιδόσεις αυξάνουν και τις τιμές των παιχνιδιών!

Επίσης είδα και το χειριστήριο για το dvd. Είναι το ίδιο με το media center pc της microsoft!

Eπίσης ξέρετε μέχρι πότε θα υπάρχει το παλιό xbox?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...