Προς το περιεχόμενο

Εχθες αγορασα ενα υπερ υπολογιστη....με 400 ευρω.. Τα υπολοιπα τα εδωσε ο Αη Βασιλης.


Palm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επεξεργαστής PowerPC 3,2GHz της IBM, με τρεις επεξεργαστικούς πυρήνες.

Κάρτα γραφικών ΑTI με επεξεργαστή στα 500MHz

Μνήμη 512MB

Αποσπώμενο δίσκο 20GB

Ασυρματο χειριστηριο

Τρεις θύρες USB και δύο για κάρτες μνήμης

Υποστηρίζει και τηλεοράσεις υψηλής ευκρίνειας με ευρεία οθόνη.

Εγω εδωσα λοιπον 400 ευρουδακια και τα υπολοιπα για την αγορα του σουπερ υπολογιστη τα εβαλε ο Αγιος..

Γιατι ως γνωστον με 400 ευρω δεν εγοραζεις ουτε μια καρτα γραφικων..

ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ ..

Να εισαι καλα Αγιε Βασιλη..(κατα κοσμον...Bill Gates)

Παντα τετια ΑΓΙΕ μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
kaloriziko!!!

Den mas les omos giati mas to eipes. Gia na soy poyme Kaloriziko???

 

Απλα ηθελα να ευχαριστησω και Δημοσια τον Αη Βασιλη...επειδη χρηματοδοτησε το δωρο μου....

Για να καταλαβεις ..εγω πληρωσα 400 ευρω για τη καρτα γραφικων και ολα τα αλλα μου τα εκανε.. Δωρο... ο Αγιος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kaloriziko to xbox!(An kai na eyxaristeis dimosia ton bill gates einai ligo trabigmeno....)

 

Ε καλα τωρα....εδω ολοκληρος Πρωθυπουργος ευχαριστουσε Δημοσια τους φιλους μας τους Αμερικανους..για τα Ιμια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Poli sosto se brisko se ola osa ipes.Mporeis na mou peis omos pos akribos mpeneis sto net?Pos trexeis msn?Pos katebazeis apo torrents?Pos grafeis dvd?Pos epeksergazese eikones kai video?Pou exeis ta mp3 sou?Alithia basika ti leitourgiko exeis??Windows vista?Xp?2003?i kamia dianomi linux?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο εχθες το πρωι ειναι συνεχεια σε δραση και δεν υπαρχει κανενα προβλημα..

δεν συνοδευεται απο παιγνιδι...

δεν υπαρχει το VGA καλωδιο πουθενα στα μαγαζια..

τωρα προσπαθουμε να φτιαξουμε ενα ....vga..μετατροπη απο αυτο που ειχε στο κουτι..

παντως μιλαμε για ...ΕΡΓΟ ΤΕΧΝΗΣ...το μηχανακι.

μα τι διαολο..ο billy ..μπαινει μεσα ???????????

τοσα λιγα ευρω για αυτο το ΣΟΥΠΕΡ κομψοτεχνημα ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Poli sosto se brisko se ola osa ipes.Mporeis na mou peis omos pos akribos mpeneis sto net?Pos trexeis msn?Pos katebazeis apo torrents?Pos grafeis dvd?Pos epeksergazese eikones kai video?Pou exeis ta mp3 sou?Alithia basika ti leitourgiko exeis??Windows vista?Xp?2003?i kamia dianomi linux?

 

Υπομονη..... έρχεται.....

http://www.free60.org/wiki/Main_Page

http://addict3d.org/index.php?page=viewarticle&type=news&ID=13447

 

τι στο καλό, τέτοιο μηχάνημα να πάει χαμένο???

και που να δούμε clusters με ομάδες των XBOX360, το ίδιο έχει γινει και με το παλιό XBOX και με το PS2......

 

YΓ: Ανυπομονώ να δώ linux στο PS3, με Cell Processor..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ego pantos simera epaixa arketi ora me to xbox360 se ena filo mou se mia LG 42 LCD, 1080i bla bla bla.....

Balame to Quake 4 kai .... XENEROSA.... logika etsi opos pigaine itan kollimeno sta 30FPS :/ - sto pc mou paizei poly kalytera! Call of Duty 2... xali, ase pou etroge kai "kollimata" kai bythismata sta FPS.

Kai entaxei, kyriolektika ektos apo ta nea games ti allo prosferei? Tipota. Giati OLA ta alla ta kanei kai sto XBOX1 pou exo. Ousiastika ti ekanan? Ekanan kalytera ta graphics (an sta idia FPS kollimena).... kai episis prosthesan auto pou sou edine ena XBOX1 me EvoX, Avalaunch kai XBOX Media Center........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...