Προς το περιεχόμενο

Gamecube CHIP


Donacgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
mporeis na tou to steileis me courrier

pistepse me ki egw apo auton agorazw' date='tou esteila apo krhth to diko mou gamecube kai to eftiakse tzami me to neo Ripper 3.1 GC :)

me autoboot ktlp...[/quote']

 

den ksero fovame ligo na steilo konsola me courrier se enan agnosto. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίναι ιεροσυλία να τσιάρεις το Cube.Το psx και το ps2 επιβάλεται να τα τσιπάρεις,το xbox δεν πρεπει ,αλλά το Cube!!!!

 

Einai merika paixnidia ta opoia den kukloforoun se original edw stin ellada

kai anagkastika to tsipareis ean theleis na ta pareis se backup...

 

Kalo tsipaki einai to Qoob SX, kai kostizei gyrw sta 60eura me topothetisi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω πείτε με ρομαντικό μπορεί και να έχω άδικο αλλά το backup είναι λίγο ξενέρα! Πήρα για το gba 1 flash 1gbit! Μπορώ να παίξω τα πάντα στο gba! Αλλά δε μου δίνει την ίδια αίσθηση με το original game! Γι αυτό θέλω να πουλήσω και το flasaki και να πήξω και στα original games!

Σχετικά με το cube στο cduniverse υπάρχουν παιχνίδια σε τιμές ξεφτίλα! Θα μου πείτε είναι αμερικανικά και δε παίζουν, με ένα free loader όλα παίζουν.

Ακόμα στο the mall είδα games για cube σε πολύ χαμηλές τιμές! Στο κατάστημα Fnac απο όπου τσίμπισα και ένα gba micro!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω πείτε με ρομαντικό μπορεί και να έχω άδικο αλλά το backup είναι λίγο ξενέρα! Πήρα για το gba 1 flash 1gbit! Μπορώ να παίξω τα πάντα στο gba! Αλλά δε μου δίνει την ίδια αίσθηση με το original game! Γι αυτό θέλω να πουλήσω και το flasaki και να πήξω και στα original games!

Σχετικά με το cube στο cduniverse υπάρχουν παιχνίδια σε τιμές ξεφτίλα! Θα μου πείτε είναι αμερικανικά και δε παίζουν' date=' με ένα free loader όλα παίζουν.

Ακόμα στο the mall είδα games για cube σε πολύ χαμηλές τιμές! Στο κατάστημα Fnac απο όπου τσίμπισα και ένα gba micro![/quote']

Σωστός :razz: !!!!

Και εγ'ω έχω καμιά 15-20παιχνίδια στο Cube ,τα περισσότερα από αν όχι όλα από παραγγελείες μέσω internet,amazon,play

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...