Προς το περιεχόμενο

Καλύτερο πρόγραμμα για Web-design...!


Jimmy_BlinD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά, ψάχνω ενα πρόγραμμα να φτιάξω μια ωραία ιστοσελίδα , επίσημη μιας εταιρείας (μικρής εννοείται). Το θέμα είναι ότι δεν ξέρω και πολλά απο webdesign , τα βασικά μόνο. Θέλω ένα πρόγραμμα που να είναι εύκολο στο χειρισμό , να έχει εύκολο μενού δηλαδή και να μπορώ να μπορώ εύκολα να κάνω Publish. Δεν θέλω τίποτα επαγγελματικά προγράμματα , εύκολα στο χειρισμό. Προτειμώ την τεχνική by-hand παρά να γράφω se html. Mπορείτε να με βοηθήσετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δοκίμασε το NetObjects Fusion7 πολύ ευκολο (drag end drop) τα αγγλικά μου δεν είναι και καλά καταλαβαίνεις τι εννοώ, το είχα βρει free σε ένα περιοδικό έχει έτοιμους οδηγούς πιστεύω να σου κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρχισα λίγο με το Swish , έχω ένα πίνακα και θέλω όταν πατάς το κλείσιμο στον πίνακα, να κάνει ένα effect - fade out (Kai moνο τότε να εξαφανειζεται ο πίνακας ) p.x. , ποια ειναι η εντολή που θα χρησιμοποιήσω? Ξέρει κανείς scripting? με On press ... if ... κάτι τέτοια είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το ευχρηστο που το βρήκες; Αν δεν διαβάσεις το βιβλίο του καμμιά 500αριά σελίδες site δεν ανεβάζεις

 

Isos na min volevei ton kathena tote. Prosopika asxolithika gia plaka me ayto kai xoris na diavaso tipota eftiaksa merikes selides. Otan apofasisa na gino epagelmatias web designer xriastike na diavaso arketa alla os tote ekana tin plaka mou xoris vivlia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...