Προς το περιεχόμενο

xbox 360 kai tainies


franki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αρε ταλαιπωρια το εχω παρει απο carrefour πατρα και ειμαι Αθηνα τωρα.Ξερει κανεις αν το παω στην Αθηνα αν θα μου το αλλαξουν?

 

 

Κανενα carrefour δεν εχει φερει ποτε κονσολα 360....

Οτι θελει λεει ο καθενας εδω μεσα.....

 

ΚΑΝΕΝΑ...CARREFOUR........

 

Αρα και το προβλημα σου ειναι μαλλον .....παραμυθι...Αγιο Βασιλιατικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και αυτο μεγαλο ...παραμυθι..

Καλυτερα θα ηταν να αποφευγονται αυτα τα παραμυθιασματα δια ροπαλου..

Σκεφτειτε να το διαβαζει κανεις και να ξεσηκωνεται να τρεχει στο καθε μαγαζι που καποιοι παραμυθιαζουν για καποιες ...ευκαιριες....

ΕΛΕΟΣ.......

Μου θυμιζει καποιους που κανουν ανωνυμες τηλεφωνικες κακοηθεις φαρσες

Και παλι ΕΛΕΟΣ..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος αμφισβητει για το οτι τα CARREFUR...δεν εχουν πουλησει ουτε ενα κομματι X-BOX 360...ας παρουν αυριο ενα τηλεφωνο σε οποιοδηποτε καταστημα τους για να το επιβεβαιωσουν.................. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος αμφισβητει για το οτι τα CARREFUR...δεν εχουν πουλησει ουτε ενα κομματι X-BOX 360...ας παρουν αυριο ενα τηλεφωνο σε οποιοδηποτε καταστημα τους για να το επιβεβαιωσουν.................. :rolleyes:

 

an einai etsi tzampa postaroyme????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι βρε, θα έπεσε κλασικά σε κανά άσχετο που σου του είπε λάθος ο φίλος και έχει μπερδευτεί...

Τόσος κόσμος έχει πάρει από εκεί και το έχει γράψει σε forum, ακόμα και ένας γνωστός μου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος αμφισβητει για το οτι τα CARREFUR...δεν εχουν πουλησει ουτε ενα κομματι X-BOX 360...ας παρουν αυριο ενα τηλεφωνο σε οποιοδηποτε καταστημα τους για να το επιβεβαιωσουν.................. :rolleyes:

 

Mporei merikoi na min brikate,

apla giati ta peira ola...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτο μεγαλο ...παραμυθι..

Καλυτερα θα ηταν να αποφευγονται αυτα τα παραμυθιασματα δια ροπαλου..

Σκεφτειτε να το διαβαζει κανεις και να ξεσηκωνεται να τρεχει στο καθε μαγαζι που καποιοι παραμυθιαζουν για καποιες ...ευκαιριες....

ΕΛΕΟΣ.......

Μου θυμιζει καποιους που κανουν ανωνυμες τηλεφωνικες κακοηθεις φαρσες

Και παλι ΕΛΕΟΣ..........

ESI paramithiazeis ton kosmo!epeidi den vrikes esi den simenei oti den exei ferei!me ta idia mou ta matia eida na to poulan sta carefour thessalonikis!se ligo tha mas vgaleis kai gavous!

ELEOS!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Palm Δεν ξέρω για ποιο λόγο ρίχνεις (χολή)? στα carefour.Αφου τα πουλάνε κανονικά.Μήπως όπως δήλωσες σε κάποιο άλλο τοπικ οτι είσαι μέτοχος στο fnac και οτι έχει 15core εκδόσεις?Λέω μήπως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...