Προς το περιεχόμενο

Nea anti-Napster clones kai diktia!


apoc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Den paei polis kairos pou apo to forum akousa peri tou WinMX kai epseusa na to katevasw...mporw na pw pos nexri prin kai 2 weeks to sigkekrimeno programa me iphrethsai apsoga...to client tou Napster eixe eidh eksafanistei apo to PC mou kai ta downloads mesw tou WinMX htan pragmatika polla.<BR>Ena apo ta polla tou kala htan oti sindeotan me ena sigkekrimeno diktio to Music City pou sthn arxh htan simvato me to diktio ths Napster...xwris loipon kan na sindetheis me tous server ths Napster mono kai mono h sindesh me thn Music City sou edeine oti zhtouse h psixh sou....<P>Vevaia ta pragmata allazoun...prin apo ligo kairo to winmx stamathsai na sinergazetai me to polignwsto diktio,to napster exei pia valei gia ta kala ta filtra tou kai emeina na paleuw na vrw kapoio mp3 mesa se mia pleiada apo mikrous aneksarthtous server twn 1000-2000 xthstwn pou mia htan anoixtoi mia kleistoi....<P>Sthn prospathia mou na vrw kati pio kalo anakalipsa to Kazaa multimedia desktop...<BR>megalh koinwthta xrhstwn ,web based search (einai ligo argo),kai fisika sinergazetai me to Music City..(o nai ti xara!!!).Exei ola ta kaloudia tou WinMX,einai pio mourato kai exei pollous xrhstes. <A HREF="http://www.kazaa.com" TARGET=_blank>http://www.kazaa.com</A> <P>Prin apo ligo anakalipsa oti h hdia h Music City exei vgalei to diko ths client kai opws leei den einai pia simvath me Napster like clients kai Gnutella clients (giafto kai xathike apo thn lista tou WinMX)...<BR>An to kanete install vlepeis oti einai akrivos to idio programa me to Kazaa!<BR>Anyway nomizw oti vrika enan kalo antikatastath tou WinMX..kai sas ton proteinw...osoi pistoi proselthete...mia dokimh den kanei kako!<P>Na ste kala

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο είναι να χρησιμοποιείς 2 ή περισσότερα προγράμματα, έτσι έχεις πολύ περισσότερες επιλογές. Γιατί να μην βάλεις και winmx και το morpheus (music city) και όποιο άλλο θες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...