Προς το περιεχόμενο

ipod & usb


triptico

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά αν γνωρίζει κάποιος ας μου απαντήσει το εξής:

έχω ένα ipod video 30gb και το φορτίζω από τη usb του λαπτοπ. Εχω επισης και ένα συστημα home theater το οποίο έχει μια usb 2.0 θύρα στην οποία μπορείς υποτίθεται να βάζεις κάποιο stick. Μπορώ να χρησιμοποιώ αυτή τη θύρα του home theater για να φορτίζω το ipod? Λογικά πιστεύω να μήν έχει πρόβλημα, αλλά αν τυχόν κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω ας απαντήσει.Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Εγω το συνέδεσα τωρα στο USB του PS2 αλλά δεν ειδα να φορτιζει. Το μονο που ειδα ειναι οτι οταν το βγαλω απτη θυρα η σβησω το PS2 (και αρα δεν περναει ρευμα) το ipod ανάβει την οθονη του..

 

 

Γενικα το θεωρω μεγαλη βλακεια να πρέπει να εχω ανοικτο το pc για να φορτισω το ipod...

 

Πρωτον γιατι στις διακοπες ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΘΑ ΚΑΝΩ??? Και δευτερον γιατί πολυ απλα το βραδυ το pc το έχω κλειστο.. Ε αν χρειαστεί να το φορτίσω για να το έχω την επόμενη μέρα το πρωι τί θα κάνω??? Ειδικα το 30άρι δεν ειναι και υπόδειγμα μπαταρίας και θελει φορτιση συνέχεια.. Δεν μιλάω ΚΑΝ να εισαι στο λεωφορειο και να δεις καποιο βιντεο.............!:D

 

Οπότε αναγκαστικά αυριο μαλλον θα παω να αγοράσω εναν φορτιστη πρίζας να τελειώνει το παραμυθάκι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ipod video δεν εχει, και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί.. Ή μάλλον μπορώ, για θέμα κόστους, και για να σε αναγκάσουν να πάρεις τον φορτιστή έξτρα. Το πρόβλημα είναι οτι ρωτησα σε κάποια μαγαζιά και έχουν φορτιστή για τις προηγούμενες γενιές και όχι για την 5η...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ipod video δεν εχει, και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί.. Ή μάλλον μπορώ, για θέμα κόστους, και για να σε αναγκάσουν να πάρεις τον φορτιστή έξτρα. Το πρόβλημα είναι οτι ρωτησα σε κάποια μαγαζιά και έχουν φορτιστή για τις προηγούμενες γενιές και όχι για την 5η...

 

kala tsiba enan apo to ebay giati edo akoma kai tous maimoudes fortistes tous poulane xrisafi.(ftino den ixa brei)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...