Προς το περιεχόμενο

Κι άλλος για λάπτοπ 2


yanniskb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλή χρονιά σε όλους!!

 

Ψαχνω ένα λάπτοπ και επειδή χάθηκα θα ήθελα τη βοήθειά σας. Δεν ενδιαφέρομαι για απαιτητικά παιχνίδια αλλά θέλω να μπορεί να τρέχει προγράμματα όπως Visual Studio 2003 και Adobe premiere με άνεση. Ισως και κανα πρόγραμμα για 3d animation... budget μέχρι 1400 ? αντε και λίγο παραπάνω... Βασικά θέλω να μου πείτε ποιες μάρκες θεωρείτε αξιόπιστες και ποιες όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί όχι acer? Δεν είναι καλά? Εγώ βρήκα κανα δυό που η τιμή τους ήταν ιδιαίτερα ελκυστική σε σχέση με τα hp... Εχω ακούσει ότι δεν έχουν καλό σέρβις. Αληθεύει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gia na min po ego tipota apla sou leo psaxe ta themata edomesa.tha deis pola provlimata gia tis othenes kai allatosa gia to service.enas mesa se ena mina allaxe 2.apla einai ftina kai exoun ta panta kai gia auto ta protimoun oloi.alla oti lampei den einai xrisos.b.oti plironeis perneis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tha sou protina to fs m 1347gq pou kanei 1300 eurw sto internet,nomizw sto http://www.hardshop.gr kai prepei na bgainei kai me turion sta 2.0, h to fs 1437gm pou kanei 1500eurw apo multirama.eidika o telefteos einai apisteutos...:)an eixa 1500 gia laptop auto tha eperna...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...