Προς το περιεχόμενο

Antigrafi paixnidiwn PS2


cretanman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

to kserw...apla egw exw ena atou... to diko mou einai plus kai pezei mediaplayers kai tetia...to to slider tool mou einai pro...kai einai diaforetiko...den xriazete na psaxnw na vrw tin tripa...oute na afisw to cdrom tou play xoris tin "maska" mprosta!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
to kserw...apla egw exw ena atou... to diko mou einai plus kai pezei mediaplayers kai tetia...to to slider tool mou einai pro...kai einai diaforetiko...den xriazete na psaxnw na vrw tin tripa...oute na afisw to cdrom tou play xoris tin "maska" mprosta!

 

ola paizoun ola ta programmata ...

 

kai prepei na pw oti o kaluteros tropos gia adigrafa einai image me dvd decrypter kai eggrafi me imgburn pou einai sunexeia tou dvddecrypter apo to source tou ...

 

simasia exei na exeis poiotiko diskaki .. protinw TYG02 me 8x .. apsoga apotelesmata ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή κι εγώ έχω μαύρα μεσάνυχτα βρήκα στο ebay το swap magic με τα κάτωθι:

 

1xSwap Magic 3.6 DVD

1x Swap Magic 3.6 CD

1x Choice of Tool - either Slide Tool (for Original Bulky PS2) or Tool (for Black/Silver Slimline PS2)

 

είναι ΟΚ;

και κάτι τελευταίο, θα παίζει και παιχνίδια που "κατεβαίνουν" σε .iso αλλά μόνο τα PAL όχι τα ΝΤSC, έτσι;

post-6352-129062927667_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

και κάτι τελευταίο' date=' θα παίζει και παιχνίδια που "κατεβαίνουν" σε .iso αλλά μόνο τα PAL όχι τα ΝΤSC, έτσι;[/quote']

 

SWAPMAGIC3-PAL-L.JPG

 

Λοιπόν takisx εγώ έχω αυτά. Είναι η PAL έκδοση τους και παίζει όλους τους τύπους παιχνιδιών και pal & ntsc! Το έχω δοκιμάσει! :)

 

SPANK μάλλον κυκλοφορεί! Εγώ στα μέρη μου το βρήκα και το αγόρασα! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kati asxeto!tha itane kalitero gia olous mas,na afisoume tous moderators,kai ton admin tou forum,na kanoun tis paratiriseis tous,kai na krinoun aytoi pote einai kapoio post paranomo i oxi,kai na min petagomaste kai na to paizoume emeis oi idioi,kai na paristanoume tous moderators.to grafo ayto me aformi sxoleio enos filou parapano!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καλύτερη λύση για να παίζεις με το swap magic disk είναι να έχεις βάλει στο ps2 σου και flip top. Ούτε διαλύεις το πορτάκι με την slide card ούτε τίποτα, κάθως το ανοίγεις απο πάνω. Τό αγόρασα απο το internet μαζί με το swap magic disk 3.6 plus στα 40 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να αποφευχθεί η όποια παρεξήγηση... Το swap magic το χρησιμοποιώ στην κανονική κονσόλα του ps2 κι όχι στην slim.

Στην αγορά όπως σημειώνει κι ο harkouts διατίθονται εξαρτήματα για την slim χωρίς να έχεται τον φόβο καταστροφής της κονσόλας!

Βέβαια το να βγάλεις το καπάκι της σιντιέρας του ps2 δεν είναι και για να κλαις. Όποτε το αποφασίσει κανείς το ξαναβάζει! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να αποφευχθεί η όποια παρεξήγηση... Το swap magic το χρησιμοποιώ στην κανονική κονσόλα του ps2 κι όχι στην slim.

Στην αγορά όπως σημειώνει κι ο harkouts διατίθονται εξαρτήματα για την slim χωρίς να έχεται τον φόβο καταστροφής της κονσόλας!

Βέβαια το να βγάλεις το καπάκι της σιντιέρας του ps2 δεν είναι και για να κλαις. Όποτε το αποφασίσει κανείς το ξαναβάζει! ;)

 

o filos harkouts gia tin xodri konsola leei .. kai dn einai aparaitito na vgaleis to kapaki... mporeis apla na to adikatastiseis me ena allo idaniko gia auto to skopo ...

http://81.169.162.205/shop2/index.php?user=elousrouti&hkat=22&proid=27&skat=44

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

KenZone κάνω την εξήγηση αυτή, γιατί με μηνύματα με ρωτούν για την λεπτή κονσόλα! Και δεν έχω ιδέα τι παίζει με αυτήν! :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδία για να μην μπερδευόμαστε. Και εγώ το κάνονικό έχω όχι το slim.Απλώς

έβγαλα το κάλυμα του ps2 και έβαλα αυτό

http://www.memtechsolutions.net/product_info.php?products_id=48&osCsid=7340a068ffa3ad55063640747881e002.

takisx εαν ρωτάς για αυτο ναι πρέπει να βγάλεις το κάλυμα και να τοποθετήσεις το νέο που θα ανοίγει απο πάνω. Πάντως είναι εύκολο και όπως είπε και η mariats μπορείς να ξαναβάλεις εύκολα το αρχικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...