Προς το περιεχόμενο

ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟDEM ΣΤΑ WIN. XP


M.electronic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΧΡ.ΕΙΤΕ ΣΕ ΚΑΘΑΡΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΤΕ ΣΕ ΑΝΑ<BR>ΒΑΘΜΙΣΗ ΟΤΑΝ ΕΓΚΑΘΙΣΤΩ ΤΟ MODEM ΕΝΩ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ<BR>ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΓΚΑΘΙΣ<BR>ΤΑ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΟΡΤΑ.ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΓΩ ΤΑ SETTINGS ΤΟΥ ΜΟDEM ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΜΟΝΟ ΤΗΝ COM1 ΚΑΙ <BR>COM2 ΩΣ ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ ΠΟΡΤΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟDEM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

EYXAΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΚΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.Α<BR>ΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΚΑΝΩ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΤΟ CD ΤΟΥ<BR>ΜΟDΕΜ ΑΥΤΟ ΠΑΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΣΤΗΝ <BR>COM3 ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΖΙΦΟΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sigoura exeis tous sostous UPDATED drivers? <P>an den xereis pigene sto site tis etaireias tou modem sou.. eixa kai ego akrivos to idio provlima me ta 2000 giati den kathontousan oi drivers ton NT pou eixa gia to modem mou kai anagkastika eprepe na perimeno...<P>dokimase kai <A HREF="http://www.windrivers.com" TARGET=_blank>www.windrivers.com</A> <P>kai pes mou......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το ιδιο προβλημα με modem.<BR>Τα driver ΝΤ και Wk2 δεν μου εκαναν τιποτα.<BR>Αλλα σοβαρα θα το δω αυριο<BR>M.electronic τι modem, ετσι απο περιεργια.<BR>Το δικο μου Motorola 56 PCI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

onLINEr σε ευχαριστω για την απαντηση θα κατεβασω τους updated drivers και θα σε ενημερωσω αν η συνταγη πετυχε.<BR>--------------------------------------------<BR>xplayer to modem ειναι CONEXANT CTR-21 PCI 56K<BR>και ειναι εσωτερικο.Οσο για την διαδικασια<BR>εγκαταστασης των WHISTLER σιγουρα πετυχαινει<BR>κυριως χωρις δισκετες εκκινησης.<BR>Γραψε μου αν θες αν βρηκας λυση με το δικο σου modem.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...