Προς το περιεχόμενο

xbox 360 dvd rom


franki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοίτα αυτό που έχει διαπιστωθεί είναι πως αν ενώ διαβάζει το dvd-rom κουνήσεις απότομα το X360, και ενώ το έχεις σε κατακόρυφη θέση, το αποτέλεσμα θα είναι πιθανότατα ένα κατεστραμένο δισκάκι. Τουλάχιστον αυτό έδειχναν photos σε διάφορα sites. Για τον θόρυβο δεν ξέρω, δεν έχω την κονσόλα εξάλλου, αλλά υποθέτω πως το dvd-rom θα είναι αρκετά θορυβώδες όπως και τα περισσότερα dvd-roms εξάλλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Paidia to xbox 360 kaei para poly thorybo otan diabazei to dvd kai nomizw oti to xarazi kolas.Gia doste ta fota sas.

an oi xarakies einai omokentroi kykloi, tote einai gnosto problhma, kai prepei na to steileis piso kai na soy dosoyn allo.

 

P.S. mhn les kai polla polla gia problhmata toy 360 edo mesa, giati tha se bgaloyn oti eisai praktoras ths Sony.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

P.S. mhn les kai polla polla gia problhmata toy 360 edo mesa' date=' giati tha se bgaloyn oti eisai praktoras ths Sony.[/quote']

 

 

ΧΕΧΕΧΕΧΕ!! μην ανυσηχεις Slay , δεν σου παιρνει κανεις τα πρωτεια ...χεχεχε!!

;-) :-)

 

ως αναφορα το drive εχω παιξει παρα πολλες ωρες εγω κ ο γιος μου τα 4 games που εχουμε , συν 2-3 dvd ταινιες , και δεν προσεξα κανενα τετοιο προβλημα ...

Πληροφοριακα το μηχανημα το εχω σε οριζοντια θεση ...

 

Αν παρουσιαζεται ομως μονο στο NFSMW μηπως ειναι ελλατωματικη παρτιδα στα δισκακια ?? υπαρχει και αυτη η πιθανοτητα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...