Προς το περιεχόμενο

sagem vs microcom


gherudos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

an exeis to microcom me tin karta diktiou sto piso meros tou router sou tha deis mia thira rj45.san to tilefoniko clip alla ligo pio megalo.i mia pleura tha paei ekei kai i alli pleura stin karta diktiou sto pc.kalodio dinei to kouti.ola auta an pragmati exei ethernet to pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mporei na einai pragmati modem router kai na kanei klisi monos tou xoris ikonidio apla na einai mono usb :P .to anapodo to exo dei me to siemens xpress link.modem sketo alla ixe ethernet.mipos grafei modem router to manual gia kapoio allo montelo kai oxi gia auto.mipos to manual ine gia pola montela?den xero ti na ipotheso.me ikonidio mpeneis kai pernei reuma apo usb i oxi?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

na rotiso kai go kati, se peripou 10 meres EPITELOUS tha mas valoun kedro gia adsl stin perioxi mou opote kairos itan na valo kai sto spiti mou!

Loipon sto spiti exo 2 pc kai ena laptop. ta opoia thelo ola na exoun prosvasi. afti tin stigmi den ta exo se kapoio diktio ala skopevo aftes tis meres na to kano! gia na mporo efkola meta na prostheso pano kai tin grammi adsl!

Tha thela na mopu protine ti Switchaki na paro! exo edo sto magazi ena PLANET 5porto 100MBps de nomizo na mou xriazode 1000 mias kai oi kartes diktiou pou exo 100ares einai! Ti leei aft i PLANET axizei?

Kai otan me to kalo ginei kai i grammi exo katalixei ston OTE kai to ConX. (an exete ali apopsi pite tin) To modem pou dinei mazi me to ConeX axizei? h na doso kapoia parapano lefta gia na paro kapoio pou tha mou protinete?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

na rotiso kai go kati' date=' se peripou 10 meres EPITELOUS tha mas valoun kedro gia adsl stin perioxi mou opote kairos itan na valo kai sto spiti mou!

Loipon sto spiti exo 2 pc kai ena laptop. ta opoia thelo ola na exoun prosvasi. afti tin stigmi den ta exo se kapoio diktio ala skopevo aftes tis meres na to kano! gia na mporo efkola meta na prostheso pano kai tin grammi adsl!

Tha thela na mopu protine ti Switchaki na paro! exo edo sto magazi ena PLANET 5porto 100MBps de nomizo na mou xriazode 1000 mias kai oi kartes diktiou pou exo 100ares einai! Ti leei aft i PLANET axizei?

Kai otan me to kalo ginei kai i grammi exo katalixei ston OTE kai to ConX. (an exete ali apopsi pite tin) To modem pou dinei mazi me to ConeX axizei? h na doso kapoia parapano lefta gia na paro kapoio pou tha mou protinete?[/quote']

den xero ti dinei to conex alla ego anti na paro switch tha eperna to zyxel to 660h pou exei kai firewall kai 4 ethernet opote oute switch oute tipota.an tora thes switch oti kai na pareis mia xara tha einai .kai planet i akoma kalitera netgear d -link i kai 3com.ola ta switch exoun pesei se poli xamiles times opote kai to 3com tha einai ftino kai korifi.1000 diktio den iparxei logos giati ektos apo xiliares kartes diktiou to switch tha einai pio akrivo.1000 ari axizei mono ama metafereis megala arxeia apo pc se pc oli tin imera kai thes taxitita.pragma pou den to kaneis opos katalava.ego tha eperna tin grammi apo ote kai meta tha dialega sindromi apo kapou alou.pantos otenet den xero an tha eperna oxi oti den pane kala alla gia antidrasi.kalitera hol i forthnet.ama ine modem auto pou dinei to connex kai ine usb den tha mporeis na baleis kai ta 2 pc.an ite ekeino pou dinei to wireless tote den thes sswtich giati exei idi 4 ethernet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eyxaristo file! to skeftika gia HOL mia kai eimaste kai adiprosopoi sto magazi pou doulevo! Apla epidi tin exo dokimasei sto magazi exo mia (384) den eimai kai polu efxaristimenos! An kai itan i proti mou epilogi! An kai mou aresei polu to eVoice pou exei kai to xrisimopoio kai sti douleia kai simferei ipervolika! vevea an to xrisimopoiiseis me mia apli tilefoniki siskevi kai exeis apla m ia 384 prepei na psilo fonazeis ligo gia na se akouei o alos. alla an xrisimopoiiseis mia siskevei IP PHONE eisai arxigos kai milas poly fthina pantou!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...