Προς το περιεχόμενο

Option files & pro evolution soccer 5


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω βρει κάποια option files για το pro evolution soccer 5 για το PS2, που υποτίθεται ότι έχουν φτιάξει ονόματα παικτών ομάδων κλπ.

Πως ακριβώς θα τα εισάγω στο PS2; Φαντάζομαι ότι θα πρέπει να μπουν στην κάρτα μνήμης μέσω CD.

Αν κάποιος είναι γνώστης, παρακαλώ να μου πει λεπτομέρειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ένα πρόχειρο search στο google βρήκα αυτό:

http://www.lik-sang.com/info.php?category=23&products_id=138

 

Δεν ξέρω βέβαια εάν σου κάνει,αλλά από την περιγραφή λέει πως μπορείς να περνάς σωσμένα στην Memory Card.;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσιπαρισμένο δεν είναι, και αν εννοείς με τον αντάπτορα πως μπορώ να μπω στο δίκτυο, τότε μάλλον ατύχησα γιατί έχω isdn γραμμή. Απ΄ ότι ξέρω δεν μπορώ να μπω με αυτήν.

Υπάρχει μέθοδος να γράψω το option file σε cd;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

me network adaptor ennoo na kaneis diktio me to ps2 sou k to pc k na ta steileis etsi stin mc sou.

 

 

Ενδιαφέρον μου ακούγεται. Επειδή είμαι λίγο άσχετος όμως θα στα πω με απλά λόγια: είναι συσκευή αγορασμένη πρόσφατα, από αυτές που είναι μικρότερες σε μέγεθος. Έχει θύρα για καλώδιο δικτύου, άρα μάλλον θα έχει και αντάπτορα. Για πες λεπτομέρειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

loipon. afou exeis to slim tote i pairneis to max drive pou einai mixani gia cheats k exei k ena pen drive mesa, eite agorazeis to swap magic pro pou einai gia na paizeis kopies k na bootareis homebrew programmata k etsi na trekseis to ulaunchelf. to en logw programma exei ensomatomeni ipostiriksi gia lan me to pc k episis gia pio megali eukolia, exei ipostiriksi gia usb storage sticks megaliteri apo to max drive. osa flashakia i eksoterikous sklirous exo dokimasei, paizoun apsoga. tha to sinnistousa se sxesi me to max drive.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...