Προς το περιεχόμενο

erotiseis gia firewall alla kai startup mazi..help!


Melven

Προτεινόμενες αναρτήσεις

kalispera pedes.<BR>exo to black ice 2.1 cn.to exo edo kai poli kairo kai mporo na po oti fenetai na doulevei mia xara.<B>etotisi 1:</B> otan mou kanei probe o kathe malakas gia na vrei port gia tous gnostous trojans tote afou mou dinei ip k.t.l sto pedio attacks tote einai ypoxreotiko na kano deksi klik kai block intruder i de xreiazetai???? dld kano de kano block ton stamataei apo opiadipote energeia? fsk den exo netbus k.t.l kai ok de ginetai tpt apla me scanarei pes.extes omos apo eida to blackice na anvosvinei katakokino pragma pou den exo ksanadei(oxi ayto to portokali)alla katakokino kai pira to minima backoriffice scan seen to opio me vazei se skepseis opote <B>erotisi 2: [\b]kserei kaneis an ayto ontos simainei oti me scanare kai port anoixth i malakies????to firewall to ili8io leei na vgalo amesos to trojan alla den exo.<BR>erotisi 3:</B> pes oti exo back oriffice kai netbus i otidipote dld eimai prosvlimenos kai o "apopsinos tyxeros" 8elisei na kanei kolpa mazi mou alla ego exo firewall,tha ton stamatisei????xlomo to vlepo<P><BR><B>erotisi gia startup</B><BR>msconfig k.t.l ekei tespa sti lista startup exei ektos apo ola ta programmata kapia fields ta ipia einai kena entelos kai den anaferoun programma kai antistoixoun se koutaki gia tik,ti sto diaolo einai,???exo kai sto palio kai alloi ta exoune kai den prepei na eiani ioi giati tpt to koufo den symvainei,oute trexo exe apo irc i tpt tetio dld.episis exo kai ena ypopto edo kai arketo kairo me onoma bk kai trexei ena arxeio bk.hta to opio omos den deixnei to path.<BR>as riksei pali apleto fos styn ypo8esi opios mporei.thanks<BR>a simeiosei aytos/ayti pou ekane to port probe htane me nick ^^NATASHA^^ ston grnet.eidou kai hostname d115.kif1.nas.panafonet.gr parolo to mpineliki den apantise....... smile.gif" border="0 tongue.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oti einai keno theoritika boreis na to vgaleis aneta, twra, ama kati de paei kala, safe mode kai enable pali.To bk mia fora den einai arxeio twn win oporw checkare ama exei sxesh me to soft sou, an oxi vgale to. Btw, oloi oi ioi (styl backoffice, sub7 kai etsi) bootaroune apo to win.ini opote boreis na pas win.ini kai windows apo to msconfig kai na checkareis to load, ypo kanonikes synthhkes den prepei na exei tipota ekei. Ama exei kana arxeio periergo idiaitera ama thymhzei onoma windows (px winloader einai tou sub7) vgalto amesws kai tha eisai ok. Oson afora to blackice de xerw giati den to exw dokimasei...vasika o aplos user de xreiazetai firewall, o monos tropos na faei hackia einai apo dikh tou vlakeia...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...